BioArt Krompirjev čips s papriko, 100 g
Pikantna zabava pri grizljanju s fino noto paprike
€ 4,99
(€ 49,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- blag in pikanten okus
- hrustljavo in zlato rumeno
- veganska receptura
Ustrezni izdelki
Opis
Ta ekološki krompirjev čips je narejen iz izbranega krompirja in obdelan z olupkom. Nežno pečen do zlato rumene barve v ekološkem sončničnem olju, ohrani svoj naravni okus krompirja in prijetno hrustljavo teksturo. Začimba s papriko poskrbi za blago-pikantno aromo in je zato priljubljen prigrizek za vsako priložnost.
| Št. izd.: | BIOG-332856 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 9006241302089 |
| Št.-Proizvajalca: | 332856 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1997 / 477 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,6 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 2,1 g |
| vlaknine | 5,2 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 1,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Krompirjev čips s papriko
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov