BioArt Čokolada "Spet 1 leto lepši/a ...", 70 g
Kremasto-sladek užitek s hrustljavim ugrizom
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežna bela čokolada
- hrustljavi riževi hrustljavčki
- kremast in sladek okus
Ustrezni izdelki
Opis
Ta čokoladna kreacija združuje nežno topljivo belo čokolado s hrustljavimi riževimi hrustljavčki. Tako nastane harmonično prepletanje kremne sladkobe in finega hrustljanja. Idealno za vse, ki obožujejo raznolike teksture in sladke čokoladne trenutke.
| Št. izd.: | BIOG-325749 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006241310794 |
| Št.-Proizvajalca: | 325749 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2428 / 580 kj / kcal |
| maščobe | 38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 24 g |
| ogljikovi hidrati | 54 g |
| od tega sladkor | 54 g |
| beljakovine | 6,1 g |
| Sol | 0,22 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Čokolada "Spet 1 leto lepši/a ..."
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov