BioArt Čokolada "Od srca", 70 g
Kremasta čokolada s hrustljavim krokantom
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežna mlečna čokolada
- z lešnikovim krokantom
- hrustljav ugriz
Ustrezni izdelki
Opis
Ta čokoladna kreacija združuje nežno mlečno čokolado s hrustljavim lešnikovim krokantom. Povezanost kremne sladkobe in finega hrustljanja poskrbi za uravnoteženo in raznoliko doživetje okusa. Idealno za vse, ki še posebej radi uživajo v čokoladi s hrustljavo noto.
| Št. izd.: | BIOG-326030 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006241310589 |
| Št.-Proizvajalca: | 326030 |
| Znamka: | BioArt |
| Certifikati: | EU Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2453 / 586 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 26 g |
| ogljikovi hidrati | 48 g |
| od tega sladkor | 47 g |
| beljakovine | 6,9 g |
| Sol | 0,21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Avstrija, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioArt Čokolada "Od srca"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov