BIO PRIMO - sokovi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Sokovi: 9 izdelkov

Bio Immunshot - ingver

BIO PRIMO Bio Immunshot -​ ingver, 60 ml

  • sveži ingver
  • v kombinaciji z jabolčnim in limoninim sokom
  • sladkano z agavinim sirupom
€ 1,69 (€ 28,17 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio sok rdeče pese

BIO PRIMO Bio sok rdeče pese, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • delno mlečno fermentirano
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio korenčkov sok

BIO PRIMO Bio korenčkov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno s kančkom limone
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio sok kislega zelja

BIO PRIMO Bio sok kislega zelja, 0,50 l

  • matični sok
  • oplemeniteno z morsko soljo
  • delno mlečno fermentirano
€ 1,19 (€ 2,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio zelenjavni koktajl

BIO PRIMO Bio zelenjavni koktajl, 0,50 l

  • matični sok
  • 85 % paradižnikovega soka
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio paradižnikov sok

BIO PRIMO Bio paradižnikov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio Think Pink Smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink Smoothie, 250 ml

  • jabolko, grozdje, banana in še mnogo več
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,39 (€ 9,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio Kurkuma Shot

BIO PRIMO Bio Kurkuma Shot, 60 ml

  • za vsak dan
  • v kombinaciji z jabolčnim in limoninim sokom
  • sladkano z agavinim sirupom
€ 1,69 (€ 28,17 / l)

Dostava do 13. oktober

Bio Hello Yellow Smoothie

BIO PRIMO Bio Hello Yellow Smoothie, 250 ml

  • z banano, ananasom in kokosom
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,39 (€ 9,56 / l)

Razprodano