Berghofer Farmery - izdelki iz bučnih semen

Bučno olje in naravni prigrizki

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Berghofer Farmery: 20 izdelkov

Berghofer Farmery Štajersko bučno olje v pločevinki

Berghofer Farmery Štajersko bučno olje v pločevinki, 1.000 ml

  • 100% čisto bučno olje iz prvega stiskanja
  • Iz Avstrije, ZGO
  • Kot nalašč za potovanja
€ 26,99 (€ 26,99 / l)

Dostava do 14. oktober

Bučno olje iz avstrijsko-štajerske regije

Berghofer Farmery Bučno olje iz avstrijsko-​štajerske regije, 1.000 ml

  • domačega izvora
  • polnega okusa
  • vsestransko
€ 26,99 (€ 26,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena oblita s temno čokolado

Berghofer Farmery Bučna semena oblita s temno čokolado, 100 g

  • Najvišja kakovost
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena oblita z belo čokolado

Berghofer Farmery Bučna semena oblita z belo čokolado, 100 g

  • Prava štajerska bučna semena
  • Rafinirano z belo čokolado
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena - slana karamela

Berghofer Farmery Bučna semena -​ slana karamela, 100 g

  • pražena bučna semena
  • iz buč pridelanih na Štajerskem
  • nežno sladko s slanim poudarkom
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučni prigrizek mlečna čokolada

Berghofer Farmery Bučni prigrizek mlečna čokolada, 100 g

  • Najvišja kakovost
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Slana bučna semena

Berghofer Farmery Slana bučna semena, 100g

  • Najvišja kakovost
  • Kot prigrizek ali za posip
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Pesto iz bučnih semen

Berghofer Farmery Pesto iz bučnih semen, 100 g

  • Odlično s testeninami
  • Pa tudi preprosto na kruhu
€ 5,89 (€ 58,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Pražena bučna semena

Berghofer Farmery Pražena bučna semena, 125g

  • Najvišja kakovost
  • Slasten prigrizek
€ 3,29 (€ 26,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena s cimetom

Berghofer Farmery Bučna semena s cimetom, 100 g

  • Najvišja kakovost
  • Odlična izkušnja okusa
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena z aromo vanilije

Berghofer Farmery Bučna semena z aromo vanilije, 100 g

  • Najvišja kakovost
  • Fina sladkost
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Temna čokolada z bučnimi semeni

Berghofer Farmery Temna čokolada z bučnimi semeni, 100 g

  • s štajerskimi bučnimi semeni
  • ročno izdelana
  • 60% kakava
€ 4,89 (€ 48,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom medenjakov

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom medenjakov, 100g

  • Najvišja kakovost
  • Hrustljava bučna semena
  • Za rafiniranje obrokov ali prigrizkov
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom pomaranče

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom pomaranče, 100g

  • Najvišja kakovost
  • Sadna aroma
  • Odličen prigrizek
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokoladna mešanica z bučnimi semeni - mlečna in temna čokolada

Berghofer Farmery Čokoladna mešanica z bučnimi semeni -​ mlečna in temna čokolada, 100 g

  • s hrustljavimi bučnimi semeni
  • harmonični kontrast okusov
  • mešanica nežnih in intenzivnih okusov
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokoladna mešanica z bučnimi semeni - bela in temna čokolada

Berghofer Farmery Čokoladna mešanica z bučnimi semeni -​ bela in temna čokolada, 100 g

  • idealno za deljenje
  • dve kombinaciji okusov
  • s hrustljavimi bučnimi semeni
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokoladna mešanica z bučnimi semeni - bela in mlečna čokolada

Berghofer Farmery Čokoladna mešanica z bučnimi semeni -​ bela in mlečna čokolada, 100 g

  • hrustljava tekstura
  • aromatičen okus
  • z bučnimi semeni in vanilijo
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena s čilijem

Berghofer Farmery Bučna semena s čilijem, 100 g

  • Najvišja kakovost
  • Ognjena aroma
  • Odličen prigrizek
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom kave

Berghofer Farmery Bučna semena z okusom kave, 100g

  • Za vse ljubitelje kave
  • Najvišja kakovost
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berghofer Farmery Bučna semena s česnom

Berghofer Farmery Bučna semena s česnom, 100 g

  • Pikantna izkušnja prigrizka
  • Najvišja kakovost
€ 3,89 (€ 38,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vse se je začelo na tradicionalen način, s stiskanjem bučnih semen in prodajo neposredno na kmetiji. Josef Berghofer in njegova družina se že 30 let trudijo ponuditi najboljše iz bučnih semen, tako klasičnih kot tudi inovativnih izdelkov.

Od leta 2019 se podjetje imenuje "Farmery", ime, ki odraža identiteto podjetja: kombinacija kmetije in tovarne (farm & factory). Tu nastajajo čudoviti izdelki na osnovi bučnih semen, še posebej klasična semena za grizljanje, ki jih zdaj uživajo na vseh celinah sveta.