Belberry Sladki malinov kis, 200 ml
Idealen desertni kis
€ 10,49
(€ 52,45 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 30% malin
- Odličen kot preliv za sladoled
- Kot preliv z orehovim oljem
Opis
30% sadne malinine celuloze naredi malinin kis idealen za "desertni kis". Kaj to pomeni? Da je ta kis odličen tudi za dodaten pridih sladkim receptom, kot so sladoled, sadne solate ali sadne omake.
Malinov kis se odlično poda tudi k slani hrani, kot so perutnina, ribe in seveda solate. Ta sorta kisa je še posebej primerna za prelivanje surovih zelenih solat, morda v kombinaciji z dobrim orehovim oljem.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 268 / 64 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkor | 13 g |
| vlaknine | 1,2 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Belberry Preserves PLC, Torkonjestraat 21C, 8510 , Kortrijk-Marke, Belgija, www.belberry.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Belberry Sladki malinov kis
3 recenzije kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (25%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
4 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov