Belberry Pomarančna marmelada, 28 g
Z aromatičnim vonjem in okusom
€ 2,49
(€ 88,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Grenke pomaranče iz Seville
- S fino pomarančno lupino
- Še posebej intenzivno sadno
Opis
Za seviljske grenke pomaranče je značilna posebno intenzivna sadna aroma in aromatična dišava. Obe sta bistveni za tradicionalno pomarančno marmelado. Fina pomarančna lupina okrepi užitek.
Sestavine
sladkor, 31 % Pomaranče, Jabolčni sok, Pektin[1]
- želirno sredstvo
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1026 / 245 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 60 g |
| od tega sladkor | 58 g |
| vlaknine | 1,3 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Belberry Preserves PLC, Torkonjestraat 21C, 8510 , Kortrijk-Marke, Belgija, www.belberry.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Belberry Pomarančna marmelada
4 recenzije kupcev v drugih jezikih
4,3 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 4 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 2 | (33%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
6 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov