Belberry Paradižnikov kis, 200 ml
Ne samo za solatni preliv
€ 10,49
(€ 52,45 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Aromatično, sadno-sladko
- Z blagim vinskim kisom
- Odlično s sirom in jajci
Opis
Kombinacija sadnega, sladkega in zrelega paradižnika in občutljivega vinskega kisa naredi ta aromatični paradižnikov kis Belberry popolnoma nepremagljiv. Poskusite na primer začiniti panzanelo ali druge poletne solate ali aromatizirati jajčne in sirne jedi ali kot sestavino za pripravo okusnih omak z žara.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 368 / 88 kj / kcal |
| maščobe | 0,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 21 g |
| od tega sladkor | 16 g |
| vlaknine | 0,6 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0,07 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Belberry Preserves PLC, Torkonjestraat 21C, 8510 , Kortrijk-Marke, Belgija, www.belberry.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Belberry Paradižnikov kis
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov