Belberry Kumaričin kis, 200 ml
Harmonizira predvsem z ekstra deviškim oljčnim oljem
€ 10,49
(€ 52,45 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Sveža aroma
- Za solate in omake
- Dobro se ujema s svinjino in perutnino
Opis
Svež in aromatičen okus kumar se odlično poda k poletnim jedem. Belberry Kumaričin kis, izdelan iz blagega kisa in s 30% pirejem iz kumar, ni samo idealen za ustvarjanje okusnih solatnih prelivov in vinaigretov, ampak je uporaben tudi za dajanje svežine jedem na osnovi mesa, zlasti svinjine. Poskusite v perutninskih marinadah ali omakah na osnovi jogurta (na primer Raita in Tsatsiki) ali pa ga dodajte indijskemu lassi, navdušil vas bo s svojim edinstvenim okusom s sladko-kislimi notami.
Sanjska kombinacija za svež in aromatičen vinaigrette: Belberryjev kumaričin kis in ekstra deviško oljčno olje!
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 251 / 60 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 15 g |
| od tega sladkor | 12 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Belberry Preserves PLC, Torkonjestraat 21C, 8510 , Kortrijk-Marke, Belgija, www.belberry.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Belberry Kumaričin kis
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov