Bahlsen - sladke specialitete za majhne trenutke užitka

Izbrane kreacije keksov in tradicionalnih medenjakov

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

Bahlsen: 3 izdelki

Bahlsen Contessa Original

Bahlsen Contessa Original, 200 g

  • vegetarijanska receptura
  • hrustljava čokoladna stran
  • oplemeniteni s cimetom, klinčki in pomarančo
€ 5,49 (€ 27,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bahlsen Jupiter - mlečna čokolada

Bahlsen Jupiter -​ mlečna čokolada, 200 g

  • sočni medenjaki
  • nežno topljiva čokolada
  • harmonično sladek okus
€ 5,49 (€ 27,45 / kg)

Dostava do 5. oktober

Bahlsen Akora - mlečna čokolada

Bahlsen Akora -​ mlečna čokolada, 150 g

  • mehka tekstura
  • sadno-začimbna nota
  • z jabolčnim in mareličnim nadevom
€ 4,49 (€ 29,93 / kg)

Dostava do 5. oktober

Z več kot 130-letnimi izkušnjami je Bahlsen sinonim za fine pekovske izdelke, ustvarjene v duhu nemške rokodelske tradicije. Nežne različice keksov in medenjakov so pripravljene po preizkušenih receptih ter z veliko pozornostjo do podrobnosti. Priznano podjetje še danes odlikujeta skrbna izbira sestavin in odgovoren pristop.