Alnatura Bio slive, 200 g
Suho sadje brez koščic
€ 3,99
(€ 19,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- intenzivno sadno
- bio kakovost
- vsestransko uporabno
Opis
Ekološke slive znamke Alnatura so izkoščičene in imajo intenzivno saden okus. Njihova obstojnost je dosežena s sušenjem in pasterizacijo. Zaradi naravnega izločanja sladkorja se lahko na njih pojavi bela obloga. Lahko jih uživate same, odlične pa so tudi v muesliju in podobnih jedeh. To suho sadje prav tako doda krepkim jedem posebno noto.
| Št. izd.: | MM-125177 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420143906 |
| Št.-Proizvajalca: | 125177 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
slive[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1147 / 274 kj / kcal |
| maščobe | 0,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 60 g |
| od tega sladkor | 36 g |
| vlaknine | 8,5 g |
| beljakovine | 2,4 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio slive
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov