Alnatura Bio pistacije, 125 g
Odličen, hrustljav prigrizek
€ 3,69
(€ 29,52 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- praženo v lupini
- soljeno
- ekološko
Opis
Ekološke pistacije znamke Alnatura so aromatično pražene in obogatene z morsko soljo. So fino hrustljave in vsestransko uporabne. Odlične so kot samostojen prigrizek, v solatah ter tudi v pekovskih izdelkih in sladicah.
| Št. izd.: | MM-145342 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420231337 |
| Št.-Proizvajalca: | 145342 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, F - soja, G - mleko, H - stročnice, L - zelena, M - gorčica, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
97,4 % pistacije[1], 2,6 % morska sol
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2604 / 622 kj / kcal |
| maščobe | 52 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 6,1 g |
| ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkor | 3,1 g |
| vlaknine | 11 g |
| beljakovine | 21 g |
| Sol | 1,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio pistacije
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov