Alnatura Bio jabolčna kaša s hruško, 360 g
Sestavine iz ekološke pridelave
€ 1,79 € 1,99 -10%
(€ 4,97 / kg, vklj. 9,5% DDV
-
-
-
-
Alnatura
Bioland jabolčna čežana
Samo jabolka, nič drugega
€ 1,79 € 1,99(€ 2,56 / kg) -
Alnatura
Bio jabolčna čežana z banano
Za vsestransko uporabo v kuhinji
€ 1,43 € 1,59(€ 3,97 / kg) -
Alnatura
Bio jabolčna čežana z marelico
100 % sadje in užitek
€ 1,61 € 1,79(€ 4,47 / kg) -
Alnatura
Bio sadna čežana kutina in hruška - banana
Povsem brez klasičnega jabolka
€ 1,79 € 1,99(€ 4,97 / kg) -
Alnatura
Bio jabolčna kaša z ribezom in malinami
100 % sadje
€ 1,97 € 2,19(€ 5,47 / kg)
Lastnosti in prednosti
- kremasto in fino
- 100-% sadni delež
- nebeškega okusa
Opis
Jabolčno kašo s hruško znamke Alnatura preprosto moraš imeti rad! S 100-odstotnim sadnim deležem je ta kremno-nežna kaša resnično nebeškega okusa. Jabolka in hruške iz ekološke pridelave se tukaj v okusu čudovito dopolnjujejo in prepletajo. Sladkoba izvira le iz sadja, saj receptura ni oplemenitena z dodanim sladkorjem!
| Št. izd.: | MM-136014 |
|---|---|
| Vsebina: | 360 g |
| EAN: | 4104420240810 |
| Št.-Proizvajalca: | 136014 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Oznaka Bio, Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Naturland |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Izvor: | Nemčija |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 226 / 54 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkor | 11 g |
| vlaknine | 2,2 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio jabolčna kaša s hruško
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov