Alnatura Bio brusnice, 100 g
Posušeno in pripravljeno za uživanje
€ 2,69
(€ 26,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadno in kislo
- bio kakovost
- okusno samostojno in za oplemenitenje jedi
Opis
Ekološke brusnice znamke Alnatura navdušujejo s svojim sadno-trpkim okusom. So sušene in sladkane. Lahko jih uživate same, odlične pa so tudi v muesliju ali sadni solati. Plodovi so prav tako primerni za obogatitev krepkih jedi.
| Št. izd.: | MM-127286 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4104420025486 |
| Št.-Proizvajalca: | 127286 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1298 / 310 kj / kcal |
| maščobe | 1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 70 g |
| od tega sladkor | 59 g |
| vlaknine | 5,9 g |
| beljakovine | 0,9 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio brusnice
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov