Zotter - čokolade Mitzi Blue
Mitzi Blue: 6 izdelkov
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Nebesa ljubezni", 70 g
- sadno-sladka
- z rdečim malinovim srcem
- okrašena s cvetovi plavice
€ 2,79 € 3,99 (€ 39,86 / kg)
Dostava do 6. oktober
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Nobelhobel", 70 g
- 70 % in 80 % kakava
- iz latinskoameriških kakavovih zrn
- pristna in intenzivna
€ 3,99 (€ 57,00 / kg)
Dostava do 6. oktober
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Rock 'n' Roses", 70 g
- mandljev nugat
- mandlji v malinovi kuverturi
- okrašena s cvetnimi listi vrtnic
€ 3,99 (€ 57,00 / kg)
Dostava do 6. oktober
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Hrustljava karamela", 70 g
- čudovito sladka
- spominja na karamelne bonbone
- s hrustljavimi crispiji
€ 3,99 (€ 57,00 / kg)
Dostava do 6. oktober
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Nussi Bussi", 70 g
- lešnikov nugat
- z nugatom iz indijskih oreščkov
- praženi lešniki in orehi
€ 3,99 (€ 57,00 / kg)
Dostava do 6. oktober
Zotter Schokoladen Bio čokolada Mitzi Blue - "Hvala", 70 g
- pravo tirolsko bio gorsko mleko
- sladke rozine in nežni nugat
- 40 % kakava
€ 3,99 (€ 57,00 / kg)
Razprodano
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
Novi izdelki:
- Bio čokolada edelhart & zart - "Karamelna čokolada z mandlji, limono in soljo"
- Bio čokolada edelhart & zart - "Temna čokolada z indijskimi oreščki in malino"
- Stay Spiced! Adventni koledar Spice Cube - mini
- Sonnentor Začimbna mešanica Easy Goreng, bio
- Bio čajno darilo v kovinski škatli "Kolekcija zimskih čajev", zelena
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.750 izdelkov