Zotter Schokoladen zotter Bio+Fair - Kava v zrnju, 500 g

Cela kavna zrna

€ 16,09

(€ 32,18 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • iz Zotterjeve pražarne
  • fina zrna kave Arabica
  • bio in iz pravične trgovine

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Dunajsko zapeljevanje Melange, cel zrna, 500 g

Zotter Schokoladen zotter Bio+Fair - Kava v zrnju, 500 g € 16,09 (€ 32,18 / kg)
Sonnentor Dunajsko zapeljevanje Melange, cel zrna, 500 g € 18,29 (€ 36,58 / kg)
Skupna cena: € 34,38
Opis

Sveže pražena cela kavna zrna iz Zotterjeve pražarne ponujajo posebno aromatično doživetje. Bio kava iz pravične trgovine vsebuje fina zrna Arabica iz Kolumbije, Mehike in Peruja ter 10 % zrn Robusta iz Indije. Poseben postopek nežnega praženja zmanjšuje kislost in poudari aromo.

Zotter tesno sodeluje z majhnimi kavnimi zadrugami v Mehiki, Kolumbiji, Peruju in Indiji ter kavo neposredno od pridelovalcev kupuje po pravičnih cenah.

Št. izd.: ZSM-21312
Vsebina: 500 g
EAN: 9006403047568
Št.-Proizvajalca: 21312
Znamka: Zotter Schokoladen
Kava: Cela zrna
Certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Izvor: Avstrija
Informacije o shranjevanju: Hraniti zaprto za zaščito arome.
Izvor surovine: Indija, Kolumbija, Mehika, Peru
Sestavine

Kavna zrnca Arabica

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek zotter Bio+Fair - Kava v zrnju

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder