Zotter Schokoladen Bio MiXing - Velikonočni Minis de Luxe, VEGAN, 50 g
Majhno velikonočno darilo
€ 6,99
(€ 139,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 2 veganski mini čokoladici
- barviti in umetniško okrašeni
- dekorativna embalaža
Opis
Ta veganski darilni set MiXing Easter Minis de Luxe znamke Zotter vsebuje dve ljubeče oblikovani mini čokoladici. V dekorativni embalaži boste našli sadno in aromatično čokoladico z okusom maline in kokosa ter belo kokosovo čokoladico, polnjeno s hrustljavimi lešnikovimi krokanti – obe umetniško okrašeni in barvito predstavljeni.
| Št. izd.: | ZSM-24589 |
|---|---|
| Vsebina: | 50 g |
| EAN: | 9006403088301 |
| Št.-Proizvajalca: | 24589 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, G - mleko, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[3], Kakavovo maslo[3], rižev napitek v prahu[1] (Riž[1], sončnično olje[1], sol), 5 % nastrgan kokos[3], Kakavova masa[3], Kokos v prahu[1] (4 % Kokosova pasta[1], kokosovo mleko[1], kokosova moka[1]), 4 % zamrznjene posušene maline[1], 4 % lešniki[1], brusnice[1], konopljina semena[1], soja v prahu[1] (soja[1], maltodekstrin[1], Koruzni sirup[1]), Emulgator (lecitin (sončnice)), Cvetovi vrtnice, Sezam[1], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1]), Lešnikovo olje[1], Stroki vanilije v prahu[3], Kamena sol, Emulgator (lecitin (soja)), trsni sladkor[2], Matcha[1], koncentrat spiruline in cvetov žafranike, Cimet[1], zvezdasti janež[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine: 76 %
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine: 76 %, iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2458 / 587 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 24 g |
| ogljikovi hidrati | 51 g |
| od tega sladkor | 44 g |
| beljakovine | 3,4 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio MiXing - Velikonočni Minis de Luxe, VEGAN
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov