Zotter Schokoladen Bio čokolada - "karamela + limona", 70 g
Vznemirljiva kombinacija sladkega in kislega
€ 4,29
(€ 61,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- okusna karamelna kuvertura
- najboljša maslena karamela
- z mandljevim nugatom in limono
Opis
Okoli mehke karamelne kuverture je plast mehke karamele, pomešane z maslom.
Za sadni kontrast so kisli, hrustljavi koščki limone vdelani v plast mandljevega nugata, oplemenitenega z belo čokolado.
Sadno-sladka poslastica, ki vaše brbončice pošlje na vznemirljivo potovanje.
| Št. izd.: | ZSM-16937 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403076384 |
| Št.-Proizvajalca: | 16937 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Izvor: | Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
| Izvor surovine: | Avstrija |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], 13 % mandlji[2], maslo[2], sladka smetana[2], karamelizirano mleko v prahu[2] (5 % Posneto mleko v prahu[2], sladkor[2]), invertni sladkorni sirup[2], liofilizirane limone[2] (4 % sladkor[2], koncentrat limoninega soka[2], mango[2], Škrob[2]), Polnovredno mleko v prahu[2], karamelni krispiji[2] (3 % trsni sladkor[2], Glukosesirup[2], maslo[2], morska sol, Emulgator (lecitin[2] (soja))), Polnomastno mleko[2], Posneto mleko v prahu[2], Kakavova masa[1], Limona v prahu[2] (1 % koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Sladka sirotka v prahu[2], trsni sladkor[1], Kamena sol, Emulgator (lecitin[2] (soja)), koncentrat limoninega soka[2], Stroki vanilije v prahu[1], Cimet[1], Cvetovi vrtnice[2]
- iz pravične trgovine, skupni delež pravične trgovine 47 % / iz certificiranega ekološkega kmetijstva
- iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2416 / 577 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 20 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,53 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "karamela + limona"
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov