Zotter Schokoladen Bio čokolada - "hrušica na maslenem kruhu", 70 g
Hrustljava nostalgija v čokoladnem prelivu!
€ 4,99
(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- aromatičen ganache iz jagod
- hrustljave drobtine črnega kruha
- lešnikov nugat z janežem in kardamomom
Opis
Ta polnjena ploščica, prelita s fino temno mlečno čokolado s 50 % kakava, slavi aromatično hruško. Hrušica po okusu in videzu spominja na borovnice, z rahlim pridihom marcipana. Zotter uporablja ta okus za intenziven sadni ganache, ki jo zaokrožuje bela čokolada in ščepec limone.
Spremlja ga nežen lešnikov nugat, oplemeniten z eksotičnimi začimbami, kot sta janež in kardamom, ter ščepec soli. Poseben poudarek: nadev je hrustljav, saj je oplemeniten z domačimi rjavimi drobtinami iz popečenega kruha, premešanega z maslom.
| Št. izd.: | ZSM-16993 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403086901 |
| Št.-Proizvajalca: | 16993 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Kakavova masa[1], Polnovredno mleko v prahu[2], 6 % lešniki[1], 6 % hrušica[2], Posneto mleko v prahu[2], invertni sladkorni sirup[2], maslo[2], Polnomastno mleko[2], 1 % ržena moka[2], liofilizirane borovnice[2], Lešnikovo olje[2], glukozni sirup[2], 1 % Pirina moka[2], Sladka sirotka v prahu[2], Emulgator (sojin lecitin[2]), koncentrat limoninega soka[2], trsni sladkor[1], Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[1], semena kumine[2], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), janež[2], semena koromača[2], kardamom (Elettaria cardamomum)[2], Emulgator (Sončnični lecitin[2]), Korijander[2], zvezdasti janež[2], Cimet[1], 50 % najmanj kakava v temni mlečni čokoladi[2]
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine znaša 70 % / iz certificiranega ekološkega kmetijstva
- iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2190 / 523 kj / kcal |
| maščobe | 36 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 19 g |
| ogljikovi hidrati | 43 g |
| od tega sladkor | 39 g |
| beljakovine | 6,8 g |
| Sol | 0,24 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "hrušica na maslenem kruhu"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov