Zotter Schokoladen Bio čokolada Genüsse - Caramel Flow, 70 g
Pisani oreščki: karamela, hrustljavost in sadni kick!
€ 4,99
(€ 71,29 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hrustljava makadamija in mandelj
- škrlatna ribezova lupina
- karamelni preliv z nugatom
Opis
Poglejte to prepletanje barv - nežna karamela se sreča s hrustljavimi, pisanimi oreščki! Ta ploščica je mojstrovina karamelne kuverture, oplemenitene s kremastim karamelno-mandljevim nugatom, ki ponuja nežno teksturo, ki se topi v ustih.
Pravo veselje pa se skriva v prelivih: veselite se divjih gorskih mandljev, prelitih s čokolado. Ti nežno praženi, divje nabrani mandlji iz pravične trgovine so karamelizirani in preliti z mlečno čokolado. Zraven so v čokoladi obloženi oreščki makadamija v presenetljivem vijoličnem prelivu iz črnega ribeza. Ta čudovita, svetla barva je naravno pridobljena iz pravega črnega ribeza in daje kreaciji sadni pridih.
| Št. izd.: | ZSM-125832 |
|---|---|
| Vsebina: | 70 g |
| EAN: | 9006403087052 |
| Št.-Proizvajalca: | 125832 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
trsni sladkor[1], 27 % Kakavovo maslo[1], karamelizirano mleko v prahu[2] (14 % Posneto mleko v prahu[2], sladkor[2]), 7 % mandlji[2], Polnovredno mleko v prahu[2], 4 % oreščki makadamije[1], 3 % mandlji[1], Kakavova masa[1], liofilizirani ribez[2], Posneto mleko v prahu[2], trsni sladkor[1], Emulgator (sojin lecitin[2]), Prevleka[2] (Glukosesirup[2], stabilizator (Gummi Arabicum[2]), sončnično olje[2]), Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Cimet[1], sončnično olje[2], Emulgator (Sončnični lecitin[2]), Cvetovi vrtnice[2], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2])
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 71% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
- iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2395 / 572 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 19 g |
| ogljikovi hidrati | 49 g |
| od tega sladkor | 47 g |
| beljakovine | 6,9 g |
| Sol | 0,2 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada Genüsse - Caramel Flow
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov