Začimbne mešanice za mehiško kuhinjo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Mehiška kuhinja: 21 izdelkov

Stay Spiced! Pil Pil

Stay Spiced! Pil Pil, 100 g

  • Kot nalašč za Gambas
  • Rahlo oster
  • Mleto
€ 8,99 (€ 89,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbna mešanica za Chili con carne

KOTÁNYI Začimbna mešanica za Chili con carne, 25 g

  • za govedino in svinjino
  • sadna ostrina
  • aromatična mešanica
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Mapuche-Fire začimbna mešanica

Herbaria Mapuche-​Fire začimbna mešanica, 95 g

  • BBQ & jušna začimba
  • Po receptu Mapuchejevih ljudi
  • S kajenskim poprom in bivoljevo travo
€ 9,99 (€ 105,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ehrenwort BIO Hasta la Vista Tex Mex začimba

Ehrenwort BIO Hasta la Vista Tex Mex začimba, 40 g

  • Srednje pekoče in sadno začinjeno
  • Izpopolnjuje Tex Mex jedi
  • Za tople in hladne jedi
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Rodriguez' Chili con Carne

Sonnentor Rodriguez' Chili con Carne, Zavoj, 40 g

  • tipično mehiška mešanica
  • ognjeno pikanten okus
  • decentna, sadna sladkoba
€ 3,99 (€ 99,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fix - Air Fryer Fajita Mix for Mexican Wrap Filling

Maggi Fix -​ Air Fryer Fajita Mix for Mexican Wrap Filling, 27 g

  • idealno za cvrtnike na vroč zrak
  • hitro in enostavno
  • idealno za mehiško kuhinjo
€ 1,89 € 1,99 (€ 70,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Bio Chili con Carlos

Herbaria Bio Chili con Carlos, 110 g

  • temna čokolada, čili in začimbe
  • za mesno in zelenjavno kuhinjo
  • embalaža, ki ohranja aromo
€ 9,99 (€ 90,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

TIMI Posip "Avocado & Guacamole"

TIMI Posip "Avocado & Guacamole", 40 g

  • popoln za avokadov toast in guacamole
  • aromatična mešanica zelišč in čilija
  • praktičen steklen posipnik
€ 7,19 (€ 179,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Začimbni pripravek - Tex Mex

KOTÁNYI Začimbni pripravek -​ Tex Mex, 30 g

  • s papriko, čebulo, česnom itd.
  • za tortilje, tacose, fajite itd.
  • pikantno in okusno
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Teksaška BBQ rebra

Stay Spiced! Teksaška BBQ rebra, 90 g

  • Kot nalašč za rebra
  • Tradicionalna teksaška mešanica
  • Z limonsko travo
€ 10,49 (€ 116,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Fajitas & Piščanec - mehiška začimba

Stay Spiced! Fajitas & Piščanec -​ mehiška začimba, 100 g

  • Dimljena in začinjena aroma
  • Idealno za Tex-Mex jedi
  • S čilijem, papriko in dimljeno soljo
€ 9,59 (€ 95,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Bio začimbni pripravek Ay Caramba

Österreichische Bergkräuter Bio začimbni pripravek Ay Caramba, 50 g

  • mehiška mešanica
  • za omake, raguje & drugo
  • ostro pekoče
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Taco Finisher

Ankerkraut Taco Finisher, 80 g

  • s čilijem
  • sveže citrusne note
  • pristna ostrina
€ 6,16 € 6,49 (€ 77,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Stay Spiced! Začimba za žar New Mexico BBQ

Stay Spiced! Začimba za žar New Mexico BBQ, 70 g

  • Harmonična kombinacija začimb in zelišč
  • Za sočne zrezke in rebrca
  • Primerno za vse jedi za žar
€ 8,99 (€ 128,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut "R" Taco & Burrito

Ankerkraut "R" Taco & Burrito, 190 g

  • idealen za Low & Slow Pulled Pork
  • s čebulo, česnom in Jalapenom
  • odličen dizajn
€ 7,99 (€ 42,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Chili con Carne mild

Ankerkraut Chili con Carne mild, 80 g

  • nežen pekoč okus
  • intenzivna aroma
  • brez umetnih arom
€ 5,99 (€ 74,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wiberg Fiesta - po mehiškem navdihu

Wiberg Fiesta -​ po mehiškem navdihu, 105 g

  • za vse vrste mehiških jedi
  • neprimerljivo intenzivno
  • blaga ostrina
€ 5,99 (€ 57,05 / kg)

Razprodano

Maggi Fix - Chili con Carne

Maggi Fix -​ Chili con Carne, 52 g

  • aromatične začimbe
  • s prijetno pikantnostjo
  • hitro in enostavno
€ 1,99 (€ 38,27 / kg)

Dostava do 12. oktober

Ankerkraut Začimba Fajita

Ankerkraut Začimba Fajita, 185 g

  • pikantno, dimljeno in začinjeno
  • jalapeño, hikorijeva sol in kajenski poper
  • brez ojačevalcev okusa in umetnih dodatkov
€ 9,49 (€ 51,30 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Ankerkraut Chili con Carne pekoč

Ankerkraut Chili con Carne pekoč, 80 g

  • izredno pekoča mešanica
  • brez umetnih arom
  • za dodaten KIK-ostrine
€ 5,99 (€ 74,88 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Herbaria Bio Chili con Carlos

Herbaria Bio Chili con Carlos, 95 g

  • s plemenito temno čokolado
  • idealno za chili con carne in chili sin carne
  • polna aroma
€ 8,99 (€ 94,63 / kg)

Dostava do 19. oktober