Wiberg Prišlo za peko, maščoba proti prijemanju, 500 ml
Praktičen kuhinjski pripomoček za mazanje pekačev
€ 8,09
(€ 16,18 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nevtralen okus
- enostaven za mazanje
- za sladke in slane jedi
Opis
Na hitro in enostavno namastite pekače - s pršilom za peko WIBERG. Zahvaljujoč aromatično nevtralnemu olju oljne ogrščice ga lahko uporabite tako za sladko kot slano pecivo.
Sestavine
repično olje, pogonski plini (butan, propan, izobutan), Kokosovo olje, Emulgator (Lecitin), Antioksidanti (izvlečki, bogati s tokoferolom)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 3760 / 898 kj / kcal |
| maščobe | 100 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
Opozorilna beseda: Nevarno
Stavki o nevarnosti:
- P210 - Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano.
- P251 - Ne preluknjajte ali sežigajte je niti, ko je prazna.
- P410+P412 - Zaščititi pred sončno svetlobo. Ne izpostavljati temperaturam nad 50 °C/122 °F.
Previdnostni stavki:
- H222 - Zelo lahko vnetljiv aerosol.
- H229 - Posoda je pod tlakom: lahko eksplodira pri segrevanju
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija, www.wiberg.eu/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Prišlo za peko, maščoba proti prijemanju
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov