Wiberg Primarna sol - čista, 112 g
S keramičnim mlinčkom
€ 3,69
(€ 32,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- naravna
- aromatično blaga
- popolno za pokušino
Opis
Dragocena naravna gorska sol, idealna za izpopolnitev vsakega vašega recepta. Paket je opremljen z mlinčkom s keramičnim mehanizmom, ki je idealen za mletje grobe soli neposredno na jed in uživanje v njenem nežnem okusu. S to soljo lahko dekorativno začinite vsako jed.
Primarna čista sol
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 0 / 0 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 100 g |
| natrij | 40 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH, A.-Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Primarna sol - čista
4,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov