Veganski izdelki za shrambo

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Izdelki za shrambo: 1 - 30 od 1577 izdelkov

MAMA's Salsa s praženo papriko – blaga

MAMA's Salsa s praženo papriko – blaga, 550 g

  • krepko, pikantno in kremasto
  • vegansko in brez glutena
  • 100% naravne sestavine
€ 5,24 € 7,49 (€ 9,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 14. oktober

Alnatura Bio rdeči fižol v kozarcu

Alnatura Bio rdeči fižol v kozarcu, 240 g

  • predkuhano
  • soljeno
  • rahlo sladko
€ 1,59 (€ 6,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Organic Almond Butter Brown

nu3 Organic Almond Butter Brown, 500 g

  • obogati vaše jedi
  • neolupljena mandljeva jedrca
  • z naravno sladkobo
€ 16,99 (€ 33,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Rapunzel Bio riževe testenine - Fusilli

Rapunzel Bio riževe testenine -​ Fusilli, 250 g

  • narejeno iz 100% polnozrnatega riža
  • zrnat okus in odporen na kuhanje
  • brez glutena in vegansko
€ 3,19 (€ 12,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ovsena in pirina kaša

Alnatura Bio ovsena in pirina kaša, 500 g

  • na osnovi polnozrnatih ovsenih kosmičev in pire
  • ostrica, mandlji in lešniki
  • bogato z vlakninami in brez sladkorja
€ 3,59 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Taifun Bio ocvrti tofu fileji v japonskem slogu

Taifun Bio ocvrti tofu fileji v japonskem slogu, 160 g

  • Natur
  • Tradicionalno japonsko
  • Blago začinjeno
€ 3,39 (€ 21,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing KAMUT® ekološka faraonova zrna

BioKing KAMUT® ekološka faraonova zrna, 1.000 g

  • Strogo nadzorovana kakovost
  • Zajamčena čistost
  • Odlične lastnosti pri peki
€ 6,49 (€ 6,49 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio fižol mungo

Alnatura Bio fižol mungo, 500 g

  • cel in neolupljen
  • blagega okusa
  • idealen v azijskih jedeh
€ 3,89 (€ 7,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Bio navadna ajda cela

BioKing Bio navadna ajda cela, 500 g

  • Vsestranska uporaba
  • Za sladke in slane recepte
  • Poreklo: Nemčija
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio kokosovi ovseni kosmiči Crunchy

Alnatura Bio kokosovi ovseni kosmiči Crunchy, 375 g

  • slastno hrustljavo
  • z naribanim kokosom in kokosovim čipsom
  • sladkano s pesnim sladkorjem
€ 3,39 (€ 9,04 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zwergenwiese Bio sredozemski namaz

Zwergenwiese Bio sredozemski namaz, 180 g

  • aromatična poletna zelenjava
  • s sredozemskimi zelišči
  • fina tekstura
€ 2,89 (€ 16,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Taifun Bio svilnati tofu

Taifun Bio svilnati tofu , 400 g

  • nevtralen okus
  • vsestranska uporaba
  • alternativa jogurtu ali smetani
€ 3,19 (€ 7,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Bučna semena Natur

Steirerkraft Bučna semena Natur, 200 g

  • 100% Štajerska bučna semena
  • rahlo pražena
  • optimalno kot prigrizek, za peko ali kuhanje
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Salsa iz pečene rdeče paprike - pikant

MAMA's Salsa iz pečene rdeče paprike -​ pikant, 550 g

  • paprika, paradižnik in feferoni
  • krepko in pikantno
  • oplemeniti jedi z žara
€ 5,94 € 8,49 (€ 10,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ben's Original Express mlečni riž s cimetom

Ben's Original Express mlečni riž s cimetom, 220 g

  • brez umetnih barvil in arom
  • enostavna priprava
  • vegansko
€ 2,39 (€ 10,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Arche Naturküche Bio Shiro Miso

Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

  • narejeno iz riža in soje
  • sladka in slana aroma
  • idealno za juhe in omake
€ 9,99 (€ 33,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bioland rdeča pesa

Alnatura Bioland rdeča pesa, 220 g

  • blago začinjeno
  • bio kakovost
  • narezano na rezine
€ 1,49 (€ 6,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kölln Nežni ovseni kosmiči

Kölln Nežni ovseni kosmiči, 500 g

  • 100 % polnozrnati oves
  • fino in cvetno nežno predelan
  • večnamenska uporaba
€ 2,09 (€ 4,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Zeleni ajvar Mild

MAMA's Zeleni ajvar Mild, 550 g

  • ognjeno vroče
  • brez umetnih dodatkov
  • vegan in brez glutena
€ 8,19 (€ 14,89 / kg)

Dostava do 14. oktober

Alnatura Bio kremni namaz Toskana

Alnatura Bio kremni namaz Toskana, 180 g

  • Pikanten mediteranski okus
  • Vsebuje sončnična semena in zelišča
  • 100% vegansko, 100% ekološko
€ 2,09 (€ 11,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style

Alnatura Bio sojina omaka Shoyu style, 250 ml

  • slano-pikantno in intenzivno začinjeno
  • fermentira in zori 5 mesecev
  • idealno za azijske jedi
€ 3,39 (€ 13,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Tamarind pasta - bio

Cosmoveda Tamarind pasta -​ bio, 250 g

  • za ribe, meso in perutnino na žaru
  • s sladko-kislim okusom
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ben's Original Express mlečni riž classic

Ben's Original Express mlečni riž classic, 220 g

  • brez umetnih barvil in arom
  • enostavna priprava
  • vegansko
€ 2,39 (€ 10,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio Hummus Natur

Alnatura Bio Hummus Natur, 180 g

  • čičerika, sezamovo maslo in začimbe
  • namaz, priloga in dip
  • dolga obstojnost
€ 2,29 (€ 12,72 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta

Alnatura Bio veganska šitake gobova pašteta, 125 g

  • na osnovi kvasa
  • aromatično & začinjeno
  • mazljiva konsistenca
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy

Alnatura Bio oreščki in oves Crunchy, 375 g

  • polnozrnati oves in 3 vrste oreščkov
  • sladkano z riževim sirupom
  • za zajtrk in prigrizek
€ 4,69 (€ 12,51 / kg)

Dostava do 6. oktober

Zwergenwiese Bio namaz z baziliko

Zwergenwiese Bio namaz z baziliko, 180 g

  • Aromatično sveže
  • Za namaz in dip
  • Okusno tudi kot preliv
€ 2,89 (€ 16,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

FLYING GOOSE Sriracha - Original

FLYING GOOSE Sriracha -​ Original, 455 ml

  • 61 % čilija
  • intenziven okus po česnu
  • vsestranska uporaba
€ 6,09 (€ 13,38 / l)

Dostava do 6. oktober