TIMI Gorčica s hrenom, 250 g

Gorčica s posebno noto

€ 6,29 € 6,99 -10%

(€ 25,16 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 g

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • začinjena pikantnost
  • s štajerskim hrenom
  • odlično za malico

Pogosto naročeno skupaj z Haas Hrenova gorčica, 200 g

TIMI Gorčica s hrenom, 250 g € 6,29 (€ 25,16 / kg)
Haas Hrenova gorčica, 200 g € 2,69 (€ 13,45 / kg)
Skupna cena: € 8,98
Opis

Začinjena gorčica s hrenom je sestavljena iz gorčice Rotisseur, naravno bolj grobe in rahlo slane gorčice, ter 10 % štajerskega hrena. Odlično se poda k hrenovkam ali velikonočni šunki.

Št. izd.: TI-1085
Vsebina: 250 g
EAN: 9120075820912
Št.-Proizvajalca: 1085
Znamka: TIMI
Izvor: Avstrija
Lahko vsebuje sledi: M - gorčica
Sestavine

pitna voda, gorčična semena, vinski kis, 10 % hren, sol, sladkor, začimbe

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 498 / 119 kj / kcal
maščobe 6,7 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 7 g
beljakovine 5,9 g
  od tega sladkor 0 g
Sol 5,3 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Fischerauer Feinstes GmbH, Pischelsdorf 156, 8212 , Pischelsdorf, Avstrija, www.essig.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek TIMI Gorčica s hrenom

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder