TEEKANNE Bio čaj "Za vas", 18 čajnih vrečk (40,50 g)

Sončni honeybush z osvežilno limono in finim manuka medom

€ 4,29

(€ 105,93 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 18 čajnih vrečk

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno kot darilo
  • blagodejen užitek
  • limonasto blag okus

Pogosto naročeno skupaj z TEEKANNE Bio čaj "Iz srca", 20 vrečk (40 g)

TEEKANNE Bio čaj "Za vas", 18 čajnih vrečk (40,50 g) € 4,29 (€ 105,93 / kg)
TEEKANNE Bio čaj "Iz srca", 20 vrečk (40 g) € 3,79 (€ 94,75 / kg)
Skupna cena: € 8,08
Opis

V tej žametno sadni bio mešanici se blaga sladkoba afriškega honeybusha prepleta z poživljajočo svežino osvežilne limone in plemenito aromo dragocenega manuka medu. Harmonična kombinacija ekološko pridelanih sestavin vsako skodelico spremeni v ljubečo pozornost zase ali prisrčno darilo za najljubše osebe.

Št. izd.: TK-82447
Vsebina: 40,50 g
EAN: 5901086082445
Št.-Proizvajalca: 82447
Znamka: TEEKANNE
Čaji: Z vrečko za čaj
Certifikati: Ekološko certificirano v skladu z ekološko uredbo ES, EU Bio certifikat, Ekološka oznaka EU / zunaj EU
Vrsta prehrane: brez glutena, brez laktoze
Izvor: Nemčija
Čas namakanja: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Značilnosti: aromatizirano, brez glutena, brez laktoze, brez plastike
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml
energijska vrednost 8 / 2 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 0,4 g
  od tega sladkor 0 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Sestavine

jabolko[1], beli hibiskus[1], medeni grm[1], listi stevije[1], sladki listi robide[1], 5 % olup liomine[1], 5 % naravna aroma limone, granulat medu Manuka[1], limona[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek TEEKANNE Bio čaj "Za vas"

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder