STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz tayberryja, 250 g
Sadna redkost za ljubitelje kulinarike
€ 6,79
(€ 27,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- fino kiselkasto in sadno
- izpopolni sladko in pikantno
- jagodičevje iz Vzhodne Štajerske
Podobni izdelki
Opis
Tayberry je križanec med robido in malino - njegova kisla aroma povzroči odlične marmelade in podobno, ki oplemenitijo sladke pa tudi druge jedi. Omejena razpoložljivost. V praktičnem 250g kozarcu z navojnim pokrovom.
Opomba: Vse sadje te omejene serije je bilo pridelano v Avstriji, na primer v Wachauu ali na Štajerskem. Razpoložljivost je zato omejena - žlahtno, sveže in regionalno!
Sestavine
70 % tayberry, sladkor, Pektin[1], koncentrat limoninega soka
- želirno sredstvo
Narejeno iz 70 g sadja na 100 g.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 678 / 162 kj / kcal |
| maščobe | 0,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 35 g |
| od tega sladkor | 35 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz tayberryja
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov