STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz rdeče pomaranče s sadnim punčem, 250 g
Sončna dušica z bogato noto
€ 6,79
(€ 27,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- polno sadno, začinjeno in sončno
- za mazanje, uživanje z žlico in slajenje
- vsebuje alkohol in lupinico rdeče pomaranče
Opis
Duhovita, sončna naravnanost - ta punč z rdečo pomarančo vas razvaja v vsakem vremenu s čudovitimi aromami sončnega podnebja! Omejena razpoložljivost. Praktičen kozarec z navojnim pokrovom, 250 gramov.
Opomba: Vsebuje alkohol in lupino rdeče pomaranče.
Sestavine
sladkor, 45 % sadeži (Pomaranče, koncentrat soka rdeče pomarančne), 1,5 % sadni punč, Pektin[1], Stroki vanilije v prahu
- želirno sredstvo
Narejeno iz 45 g sadja na 100 g.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 955 / 228 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 55 g |
| od tega sladkor | 55 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - namaz iz rdeče pomaranče s sadnim punčem
3 recenzije kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 5 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov