STAUD‘S Oma Staud - malinov namaz, 225 g
Odlično za zajtrk
€ 3,49
(€ 15,51 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- klasika
- jagodičasto sadni užitek
- po tradicionalnem receptu
Opis
Malinov namaz zagotovo sodi med klasične sadne namaze! Malinov sadni namaz babice Staud zato ne sme manjkati za zajtrk. Jagodni užitek, narejen po tradicionalnem receptu, navdušuje mlade in stare.
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 976 / 233 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 54 g |
| od tega sladkor | 54 g |
| beljakovine | 0,8 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Oma Staud - malinov namaz
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov