SO Fröhlich

Avstrijsko-štajerski riž

Ta riž prihaja s Štajerske in je odličnega okusa. Štajerska zemlja in štajersko podnebje dajeta temu rižu prav poseben okus in je zato edinstvena poslastica.

Filtriranje in razvrščanje

Cene Vrsta prehrane
Filter

SO Fröhlich: 11 izdelkov

SO Fröhlich Štajerski rižev zdrob

SO Fröhlich Štajerski rižev zdrob, 500 g

  • za predjedi, glavne jedi in sladice
  • neustavljivo doživetje okusa
  • 100% štajersko
€ 3,59 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Kvinoja

SO Fröhlich Kvinoja, 500 g

  • proizvodno območje: Jugovzhodna Štajerska
  • imenuje se tudi "Inka Gold"
  • znana po svojih pomembnih hranilih
€ 5,49 (€ 10,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Dolgozrnat riž

SO Fröhlich Dolgozrnat riž, 500 g

  • polirano
  • 15 minut kuhanja
  • za riževo enolončnico ali druge riževe jedi
€ 7,29 (€ 14,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Štajerska riževa moka

SO Fröhlich Štajerska riževa moka, 500 g

  • 100% bio
  • 100% avstrijsko-štajersko
  • za kuhanjein peko
€ 3,59 (€ 7,18 / kg)

Dostava do 15. oktober

SO Fröhlich Naravni zrnat riž

SO Fröhlich Naravni zrnat riž, 500 g

  • nepolirano
  • naravno, samo olupljeno
  • rahlo pikanten
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci z zelišči

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci z zelišči, 250 g

  • čas kuhanja le 2 minuti
  • dobra alternativa tradicionalnim testeninam
  • z najboljšimi zelišči iz regije
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci z jajcem

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci z jajcem, 250 g

  • čas kuhanja: 2 min.
  • zelo okusno
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci, čisti riž

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci, čisti riž, 250 g

  • brez glutena
  • 100% avstrijsko-štajersko
  • 1 minuta kuhanja
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

Štajerski riževi rezanci z zelišči za juho

SO Fröhlich Štajerski riževi rezanci z zelišči za juho, 250 g

  • brez umetnih ojačevalcev okusa
  • narejeno v štajerski vulkanski državi
  • z lokalnimi zelišči in jajci
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Riževo-ajdove testenine

SO Fröhlich Riževo-​ajdove testenine, 250 g

  • čvrste
  • čas kuhanja: 2 minuti
  • intenziven okus
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

SO Fröhlich Srednjezrnat riž

SO Fröhlich Srednjezrnat riž, 500 g

  • poliran
  • primerno tudi za rižoto
  • 100% avstrijsko & bio
€ 7,29 (€ 14,58 / kg)

Dostava do 15. oktober