Začimbe in zelišča za pomlad

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Spomladanska zelišča: 1 - 30 od 67 izdelkov

KOTÁNYI Origano, drobljen

KOTÁNYI Origano, drobljen, 82 g

  • pikantno-trpko
  • zelo aromatično
  • bogato z eteričnimi olji
€ 5,09 (€ 62,07 / kg)

Dostava do 13. oktober

Sonnentor Čemaž - narezan

Sonnentor Čemaž -​ narezan, 18 g

  • okus spominja na česen
  • vsestransko uporaben
  • z nepogrešljivo aromo
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Origano

Sonnentor Origano, 18 g

  • grenko - oster okus
  • italijanska specialiteta
  • vsestranske možnosti uporabe
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Luštrek zdrobljeni

Sonnentor Luštrek zdrobljeni, 15 g

  • poznan kot "čarobno zelišče"
  • klasična začimba za juho
  • intenzivna aromatična začimba
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Peteršilj narezani

Sonnentor Peteršilj narezani, 15 g

  • nepogrešljiva začimba
  • limonast okus
  • sladko začinjen okus
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bazilika

Sonnentor Bazilika, 15 g

  • italijanska specialiteta
  • sredozemska aroma
  • sveže - pikanten okus
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ehrenwort Bio drobnjak

Ehrenwort Bio drobnjak, 5 g

  • popolna dekoracija
  • zelo uporaben
€ 3,99 (€ 798,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Koriander

Sonnentor Koriander, 15 g

  • sladko začinjena aroma
  • idealna za tajski kari in gvakamole
  • intenzivni okus
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Origano

Österreichische Bergkräuter Origano, 20 g

  • tipična mediteranska nota
  • zelo intenzivno
  • vsestransko uporabno
€ 2,89 (€ 144,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Origano zdrobljen

Herbaria Origano zdrobljen, 20 g

  • skrbno posušen
  • iz svetovne dediščine Unesca
€ 5,99 (€ 299,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

BioKing Grški origano

BioKing Grški origano, 30 g

  • Intenzivna dišava in okus
  • Uporabite kot začimbo ali čajno infuzijo
  • Skrbna pridelava grških gorskih kmetov
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Nariban luštrek BIO

Cosmoveda Nariban luštrek BIO, 70 g

  • neponovljiva aroma
  • znano tudi kot maggi zelišče
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 10,89 (€ 155,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Luštrek, drobljen

KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g -​ steklo

  • močan in rahlo sladko-pikanten okus
  • trajnica
  • spominja na zeleno
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Koriander

Sonnentor Koriander, Cel (35 g)

  • idealno za tajski kari
  • pikantno aroma z vonjem lesa
  • vsestransko uporabna
€ 2,69 (€ 76,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Drobnjak, posušen

KOTÁNYI Drobnjak, posušen, 53 g

  • svež in pikanten
  • univerzalno uporaben
  • blag okus
€ 5,49 (€ 103,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Posušen peteršilj

KOTÁNYI Posušen peteršilj, 81 g

  • rahlo poprast okus
  • zelo nežno posušeno
  • dišeče začimbe
€ 4,99 (€ 61,60 / kg)

Dostava do 13. oktober

KOTÁNYI Peteršilj

KOTÁNYI Peteršilj, 36 g

  • zelo nežno posušeno
  • rahlo poprast okus
  • bogat z eteričnimi olji
€ 4,19 (€ 116,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Koriander mleti

KOTÁNYI Koriander mleti, 30 g

  • pikantna aroma
  • ostro, sladek okus
  • za orientalski pridih
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena

KOTÁNYI Zelena meta, drobljena, 10 g

  • idealno za curry, chutney in omake
  • okus spominja na mentol
  • osvežilna
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Koriander nemlet

Herbaria Koriander nemlet, 40 g

  • bio-land kakovost
  • nežno sušeno
€ 5,99 (€ 149,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Mlet BIO koriander

Cosmoveda Mlet BIO koriander, 70 g

  • linalool in cumarine bogata semena in listi
  • sestavni del kari praška
€ 6,79 (€ 97,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Nariban origano BIo

Cosmoveda Nariban origano BIo, 25 g

  • mediteranska začimba
  • pikantna nota
  • vsestransko
€ 3,49 (€ 139,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio koper

Sonnentor Bio koper, 15 g

  • uporablja se v nordijski kuhinji
  • spominja na sladki janež
  • podoben svežemu peteršilju
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Zdrobljeni listi BIO korianderja

Cosmoveda Zdrobljeni listi BIO korianderja, 15 g

  • izredno priljubljen
  • pogosto uporaben
€ 2,99 (€ 199,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zelena meta

KOTÁNYI Zelena meta, 105 g

  • sveža aroma
  • note mentola
  • za sladke in slane recepte
€ 5,09 (€ 48,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Bazilika, drobljena

KOTÁNYI Bazilika, drobljena, 10 g

  • posebej nežno posušeno
  • bogata z eteričnimi olji
  • bistveno za pico in paradižnikovo omako
€ 2,99 (€ 299,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Krebuljica, drobljena

KOTÁNYI Krebuljica, drobljena, 6 g

  • idealno za omake, juhe in solate
  • lahko, sladkega okusa
  • nežno posušeno
€ 2,99 (€ 498,33 / kg)

Dostava do 26. oktober

Cosmoveda Naribana bazilika BIo

Cosmoveda Naribana bazilika BIo, 30 g

  • prijetno aromatična
  • vsestranska
  • surovi prehrambeni izdelek
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio nasekljani koper

Alnatura Bio nasekljani koper, 15 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • vsestransko uporabno
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Cosmoveda Semena kopra BIO

Cosmoveda Semena kopra BIO, 25 g

  • vsebujejo eterična olja
  • idealen dodatek pri vlaganju
  • primeren tudi kot čaj
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Dostava do 6. oktober