Sonnentor Bio čaj 3 mete, V razsutem stanju (50 g)
Poprova meta, zelena meta in čokoladna meta
€ 4,29
(€ 85,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- osvežilna nota mentola
- popoln čaj za poletje
- kul kombinacija okusov mete
Opis
Popoln čaj za ljubitelje metinega čaja. Ta čaj združuje 3 čudovite sorte mete – poprovo meto, zeleno meto in čokoladno meto. Čudovito hladna sestava za vroče poletne dni. Uživajte v večplastni svežini te edinstvene infuzije.
| Št. izd.: | ST-01241 |
|---|---|
| Vsebina: | 50 g |
| EAN: | 9004145012417 |
| Št.-Proizvajalca: | 01241 |
| Znamka: | Sonnentor |
| Čaji: | Z vrečko za čaj, Zrahljan |
| Certifikati: | Austria Bio Garantie |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Čas namakanja: | 10 minut, 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez plastike, brez dodane soli, brez aditivov |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1147 / 274 kj / kcal |
| maščobe | 3,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,7 g |
| ogljikovi hidrati | 27,9 g |
| od tega sladkor | 6,3 g |
| vlaknine | 38,5 g |
| beljakovine | 13,8 g |
| Sol | 0,09 g |
Podnebna nevtralnost v podjetju Sonnentor
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Avstrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sonnentor Bio čaj 3 mete
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov