Sladki in kisli bonboni

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Bonboni: 1 - 30 od 56 izdelkov

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -  265 kosov

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -​ 265 kosov, 1.200 g

  • 5 okusov
  • Ob žvečenju pokajo
  • Velik paket
€ 11,69 € 12,99 (€ 9,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

La Maison d'Armorine Karamelni bonboni z maslom in soljo

La Maison d'Armorine Karamelni bonboni z maslom in soljo, 50 g

  • karamela z morsko soljo
  • vsebuje pravo maslo
  • prikupna embalaža
€ 4,40 € 4,89 (€ 88,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

MAOAM Cola Kracher Chewing Candy - 265 kosov

MAOAM Cola Kracher Chewing Candy -​ 265 kosov, 1.200 g

  • Velik paket
  • Poka in prasketa med žvečenjem
  • Priljubljeni okus
€ 11,69 € 12,99 (€ 9,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

Mia Bella Latte Macchiato bonboni (dvojni paket)

Mia Bella Latte Macchiato bonboni (dvojni paket), 88 g

  • kremni okus kave
  • vsebuje izomalt in sukralozo
  • dvojni paket
€ 1,52 € 1,69 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

Orbit Professional Mints - gozdni sadeži

Orbit Professional Mints -​ gozdni sadeži, 77 g

  • svež dah
  • sadna svežina
  • brez sladkorja
€ 3,23 € 3,59 (€ 41,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Orbit Professional Mints - Classic

Orbit Professional Mints -​ Classic, 77 g

  • svež dah
  • osvežujoč okus mete
  • brez sladkorja
€ 3,23 € 3,59 (€ 41,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona"

Willi Dungl Bio bonboni "Ingver & Limona", 65 g

  • naravni izvlečki in arome
  • poslastica med obroki
  • osvežujoč okus
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio Manuka medene pastile za grlo - Melisa

HOYER Bio Manuka medene pastile za grlo -​ Melisa, 30 g

  • s propolisom
  • manuka MGO 250+
  • prijeten format
€ 2,69 € 2,99 (€ 89,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio bonboni "Pomaranča, Ingver & Kurkuma"

Willi Dungl Bio bonboni "Pomaranča, Ingver & Kurkuma", 65 g

  • naravna receptura
  • fini izvlečki in arome
  • osvežilna nota okusa
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio Manuka medene pastile za grlo - Cassis

HOYER Bio Manuka medene pastile za grlo -​ Cassis, 30 g

  • okus jagodičevja
  • manuka MGO 250+
  • s propolisom
€ 2,69 € 2,99 (€ 89,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Bonboni - za miren trebušček

Frunix Bonboni -​ za miren trebušček, 90 g

  • Kamilica, janež in koromač
  • Blago, brez kislin ali dodanih barv
  • Brez fruktoze, glutena in sorbitola
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Bonboni - poprova meta-mentol

Frunix Bonboni -​ poprova meta-​mentol, 90 g

  • Brez barvil
  • Oster okus
  • Brez fruktoze, sorbitola in glutena
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Willi Dungl BIO bonboni "Za grlo"

Willi Dungl BIO bonboni "Za grlo", 65 g

  • nadev iz sladkega gozdnega medu
  • intenzivne zeliščne arome
  • z izvlečkom žajblja in bezga
€ 2,51 € 2,79 (€ 38,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Bonboni - proti kašlju

Frunix Bonboni -​ proti kašlju, 90 g

  • Brez dodane kisline
  • Evkaliptus, žajbelj in timijan
  • Primerno za ljudi z intoleranco za fruktozo in sorbitol
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Multivitaminski bonboni iz pasijonke

Frunix Multivitaminski bonboni iz pasijonke, 90 g

  • z 10 multivitamini
  • brez glutena in fruktoze
  • vegansko
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Bonboni - malina-limeta

Frunix Bonboni -​ malina-​limeta, 90 g

  • Malina se sreča z limeto
  • Osvežujoče sadno in rahlo sladko
  • Brez fruktoze, sorbitola in glutena
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Skittles Fruits, stoječa vrečka

Skittles Fruits, stoječa vrečka, 152 g

  • 5 originalnih okusov
  • jagoda, limeta, grozdje, limona, pomaranča
  • čista sadnost
€ 2,15 € 2,39 (€ 14,14 / kg)

Dostava do 19. oktober

Frunix Bonboni z okusom melise in medu

Frunix Bonboni z okusom melise in medu, 90 g

  • vegansko in brez fruktoze
  • brez sorbitola in glutena
  • prijetno sladko
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

HOYER Herbafresh bio metine pastile

HOYER Herbafresh bio metine pastile, Classic (17 g)

  • Za svež dah
  • Z eteričnimi olji
  • Prijeten okus
€ 1,07 € 1,19 (€ 62,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Skittles Crazy Sours, stoječa vrečka

Skittles Crazy Sours, stoječa vrečka, 152 g

  • 5 kislih sort
  • jagoda, limeta, pomaranča, limona in grozdje
  • zunaj hrustljavo, znotraj mehko
€ 2,15 € 2,39 (€ 14,14 / kg)

Dostava do 19. oktober

Frunix Bonboni - ribez -brusnica

Frunix Bonboni -​ ribez -​brusnica, 90 g

  • Ne preveč sladko
  • Okus jagodičja
  • Brez fruktoze, glutena in sorbitola
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Bonboni - zate

Frunix Bonboni -​ zate, 90 g

  • 2 sadni sorti jagodičja
  • Brez fruktoze, glutena in sorbitola
  • Veganski recept
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Frunix Kisli jabolčni sadni bonboni

Frunix Kisli jabolčni sadni bonboni, 90 g

  • brez fruktoze
  • brez citronske kisline
  • osvežujoč, sadni okus
€ 3,14 € 3,49 (€ 34,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Bomboni srčki

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Bomboni srčki, 100 g

  • Posladkajte se
  • Priročna velikost
  • Idealno kot darilo
€ 3,05 € 3,39 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Bomboni s bučnim oljem

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Bomboni s bučnim oljem, 100 g

  • Odlična zasnova
  • Z okusom bučnega semena
  • Idealno kot darilo
€ 3,05 € 3,39 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bonboni - Brust Caramellen brez sladkorja

Bonbonmeister Kaiser Bonboni -​ Brust Caramellen brez sladkorja, 75 g

  • brez sladkorja
  • izvrstna mešanica 15 zelišč
  • z izvlečkom jelke
€ 2,24 € 2,49 (€ 29,87 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bonboni - limona-pomaranča-limonska trava

Frunix Bonboni -​ limona-​pomaranča-​limonska trava, 90 g

  • Limonsko-sveže-sadno
  • Brez fruktoze, sorbitola in glutena
  • Vegansko in zelo prebavljivo
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Malinovi bomboni - srčki

Farmer-Rabensteiner vulgo Graf Malinovi bomboni -​ srčki, 100 g

  • odlično darilo
  • z aromo maline
  • slastno
€ 3,05 € 3,39 (€ 30,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

buah Bio žvečljivi bonboni - mango

buah Bio žvečljivi bonboni -​ mango, 40 g

  • intenzivno sadno in sladko
  • brez dodanega sladkorja
  • čvrsta konsistenca
€ 3,32 € 3,69 (€ 83,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bonbonmeister Kaiser Med in trpotec

Bonbonmeister Kaiser Med in trpotec, 90 g

  • tekoče polnilo
  • blaga, začinjena nota trpotca
  • zeliščni izvlečki
€ 2,24 € 2,49 (€ 24,89 / kg)

Dostava do 7. oktober