Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena Chili, 150 ml
Ognjena balzamična krema in pikanten zaključek za slane jedi
€ 4,99
(€ 33,27 / l, vklj. 9,5% DDV
Okus:
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- sladko-kisla nota in čili
- pikantna nota
Ustrezni izdelki
Opis
Balzamični kis iz Modene s čilijem združuje tradicionalni sladko-kisli okus italijanskega balzamičnega kisa s prijetno pikantno noto. Idealen je za dodajanje značaja pečenemu mesu, burgerjem, pici ali hrustljavemu krompirčku ter vsakemu receptu doda drzen in aromatičen pridih.
| Št. izd.: | EDH-1006900 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 ml |
| EAN: | 9004698482101 |
| Št.-Proizvajalca: | 1006900 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 992 / 237 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 55 g |
| od tega sladkor | 47 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 0,17 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena Chili
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov