Alnatura Bio goji jagode, 100 g
Posušene rdeče jagode
€ 3,69
(€ 36,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladko-kislo
- bio kakovost
- vsestransko uporabno
Opis
Ekološke goji jagode znamke Alnatura so sušene in navdušujejo s svojim sladko-kislim okusom. Lahko jih uživate same in so primerne kot sestavina za muesli. Poleg tega pikantnim jedem dodajo aromatično-sadno noto.
| Št. izd.: | MM-205492 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4104420174009 |
| Št.-Proizvajalca: | 205492 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
goji jagode[1]
- iz ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1331 / 318 kj / kcal |
| maščobe | 2,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,9 g |
| ogljikovi hidrati | 54 g |
| od tega sladkor | 54 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0,73 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio goji jagode
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov