Bauck Mühle Bio čudežni kruh z oreščki, 600 g
Mešanica za peko kruha za hitro pripravo
€ 5,99
(€ 9,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz ovsenih kosmičev brez glutena
- s hranljivimi jedrci in semeni
- zmešajte le z vodo
Ustrezni izdelki
Opis
Wunderbrød z oreščki znamke Bauck Mühle je hranljiva mešanica za peko kruha brez glutena, ki ji je treba dodati le še vodo. Mešanica iz ovsenih kosmičev brez glutena ter dragocenih semen in jedrc se v hipu spremeni v krepak kruh z močno strukturo – povsem brez moke in brez kvasa. Zahvaljujoč sestavinam kruh zagotavlja veliko vlaknin, beljakovin in omega-3 maščobnih kislin.
Hitra priprava:
- Vsebino embalaže stresite v posodo, zmešajte s 550 ml vrele vode in pustite nabrekati 20 minut.
- Testo dajte v dobro namaščen podolgovat model za peko (25 x 10 cm). Z vlažnim strgalom za testo ga razporedite po modelu, pritisnite in zgladite.
- Pecite v predhodno ogreti pečici na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 70 minut.
- Takoj vzemite iz modela in pred zaužitjem pustite, da se dobro ohladi.
Klasična priprava:
- Mešanico za peko prelijte s 500 ml hladne vode, testo temeljito premešajte in pustite nabrekati 3 ure ali čez noč v hladilniku.
- Nato ga dajte v model in postavite v hladno pečico.
- Pecite brez predhodnega ogrevanja na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 80 minut.
Nasveti:
- Pred rezanjem pustite, da se dobro ohladi.
- Pečen kruh se odlično obnese, če ga zamrznete po porcijah.
- Če nimate modela za peko kruha, lahko preprosto oblikujete hlebec in ga položite na pekač, obložen s papirjem za peko.
- Wunderbrød z oreščki je idealen tudi kot osnova za okusen sadni kruh. Za to mešanici preprosto dodajte nekaj narezanega suhega sadja, kot so datlji, fige ali marelice.
| Št. izd.: | MM-388838 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 4015637827094 |
| Št.-Proizvajalca: | 388838 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez kvasa |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2047 / 489 kj / kcal |
| maščobe | 31 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 26 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 1,3 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio čudežni kruh z oreščki
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov