Bauck Mühle Bio čudežni kruh Gold, 600 g
Mešanica za peko kruha brez glutena s kurkumo in zlato proseno kašo
€ 4,99
(€ 8,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz ovsenih kosmičev brez glutena
- s hrustljavimi jedrci in semeni
- zmešajte le z vodo
Ustrezni izdelki
Opis
Wunderbrød Gold znamke Bauck Mühle je mešanica za peko kruha brez glutena na osnovi ovsenih kosmičev brez glutena, jedrc, semen, zlatega prosa in kurkume. Mešanica za peko ne vsebuje moke, kvasa in dodanega sladkorja ter jo je treba zmešati le še z vodo. Zahvaljujoč dragocenim sestavinam kruh zagotavlja vlaknine, beljakovine in omega-3 maščobne kisline. Wunderbrød Gold je nekoliko blažjega okusa kot originalni Wunderbrød.
Priprava:
- Vsebino embalaže stresite v posodo, zmešajte s 550 ml vrele vode in pustite nabrekati 20 minut.
- Testo dajte v dobro namaščen podolgovat model za peko (25 x 10 cm). Z vlažnim strgalom za testo ga razporedite po modelu, pritisnite in zgladite.
- Pecite v predhodno ogreti pečici na 200 °C (zgornje/spodnje gretje) 70 minut.
- Takoj vzemite iz modela in pred zaužitjem pustite, da se dobro ohladi.
| Št. izd.: | MM-414038 |
|---|---|
| Vsebina: | 600 g |
| EAN: | 4015637827377 |
| Št.-Proizvajalca: | 414038 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Oznaka Bio |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodanega sladkorja, brez kvasa |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1859 / 444 kj / kcal |
| maščobe | 23 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,3 g |
| ogljikovi hidrati | 34 g |
| od tega sladkor | 0,9 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 18 g |
| Sol | 1,4 g |
Sestavine
brezglutenski polnozrnati ovseni kosmiči[1], 13 % geschrotete Gold-Leinsaat[1], 8 % semena zlatega lana[1], sončnična semena[1], Sezam[1], 6 % zlato proso[1], bučna semena[1], geschrotete Kürbiskerne[1], zmlete psyllium luščine[1], Kamena sol, kurkuma (Curcuma longa)[1]
- nadzorovana ekološka pridelava
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio čudežni kruh Gold
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov