Piccantino Akcijski paketi

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Akcijski paketi: 29 izdelkov

NISSIN Soba Bag Teriyaki

NISSIN Soba Bag Teriyaki, 110 g

  • priročna vrečka
  • s šitake in zelenjavo
  • tipičen sladko-krepak teriyaki
€ 1,09 (€ 9,91 / kg)

Dostava do 5. oktober

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano paradižnik 'Vintage', 400 g

  • cel in olupljen
  • pobrani zreli sadeži
  • iz Italije
€ 3,49 (€ 8,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese, 15 kosov

  • Izdelano v Avstriji
  • 100% avstrijsko koruzno in najboljše repično olje
  • 40% manj maščob kot običajni krompirjev čips
€ 39,99 € 44,85 (€ 19,04 / kg)

Dostava do 19. oktober

Il pomodoro più buono Marzanella paradižnik, cel in olupljen

Il pomodoro più buono Marzanella paradižnik, cel in olupljen, 24 x 400 g

  • rumeno meso
  • blago, aromatično in sladko
  • za nežne omake za testenine
€ 77,49 € 93,36 (€ 8,07 / kg)

Brezplačna dostava do 5. oktober

NISSIN Demae Ramen Spicy

NISSIN Demae Ramen Spicy, 100 g

  • s kajenskim poprom
  • močno pikantna juha
  • pristno azijsko
€ 0,79 (€ 7,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Cup Noodles Classic

NISSIN Soba Cup Noodles Classic, 90 g

  • japonski Wok-Style
  • močno pekoča omaka
  • klasični yakisoba
€ 1,89 (€ 21,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Rezine pršuta - zorjen 15 mesecev, 2+1 gratis akcija

Vulcano Rezine pršuta -​ zorjen 15 mesecev, 2+1 gratis akcija, 2+1 Gratis

  • aromatičen in nežen okus
  • narezano in pripravljeno za postrežbo
  • najboljša kakovost iz Vulkanlanda
€ 11,40 € 20,07 (€ 3,80 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Il pomodoro più buono Olupljen paradižnik San Marzano ZOP

Il pomodoro più buono Olupljen paradižnik San Marzano ZOP, 400 g

  • celi sadeži
  • original iz regije Agro Sarnese Nocerino
  • najboljša sestavina za omake
€ 3,89 (€ 9,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Cup Noodles Peking Duck

NISSIN Soba Cup Noodles Peking Duck, 87 g

  • z omako za pekinško raco
  • pripravljeno v nekaj minutah
  • izvirni azijski slog
€ 1,89 (€ 21,72 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Cup Noodles Teriyaki

NISSIN Soba Cup Noodles Teriyaki, 90 g

  • z gobami šitake
  • karamelizirana omaka
  • pripravljeno v nekaj minutah
€ 1,89 (€ 21,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Demae Ramen Chicken

NISSIN Demae Ramen Chicken, 100 g

  • blag okus piščanca
  • hitro in enostavno
  • azijska inspiracija
€ 0,79 (€ 7,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Demae Ramen Beef

NISSIN Demae Ramen Beef, 100 g

  • sladko in slano z okusom govedine
  • pripravljeno v nekaj minutah
  • idealno za ljubitelje ramena
€ 0,79 (€ 7,90 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Cup Noodles Japanese Curry

NISSIN Soba Cup Noodles Japanese Curry, 90 g

  • okus japonskega karija
  • vegetarijansko in pikantno
  • jed z rezanci v voku
€ 1,89 (€ 21,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Bag Classic

NISSIN Soba Bag Classic, 109 g

  • originalni stil Yakisoba
  • tipični japonski okus
  • hitra in enostavna priprava
€ 1,09 (€ 10,00 / kg)

Dostava do 5. oktober

Paradižnikova pasta iz paradižnikov San Marzano

Il pomodoro più buono Paradižnikova pasta iz paradižnikov San Marzano, 400 g

  • enojno koncetrirana
  • za bogat in sredozemski okus
  • narejen iz sončnega sadja
€ 5,49 (€ 13,73 / kg)

Dostava do 5. oktober

Il pomodoro più buono Pasiran San Marzano paradižnik 'Vintage'

Il pomodoro più buono Pasiran San Marzano paradižnik 'Vintage', 720 ml

  • aromatično in sadno
  • iz zrelega sadja
  • osnova za zelenjavne juhe
€ 5,89 (€ 8,18 / l)

Dostava do 5. oktober

NISSIN Soba Bag Chili

NISSIN Soba Bag Chili, 111 g

  • oster okus čilija
  • pikantno in začinjeno
  • idealno za ljubitelje čilija
€ 1,09 (€ 9,82 / kg)

Dostava do 5. oktober

UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce

UNI-EAGLE Sriracha Super Hot Chili Sauce, 210 ml -​ 24 kosov

  • intenzivna ostrina čilija
  • sadna nota po rdečem čiliju
  • idealno za meso in testenine
€ 59,99 € 66,96 (€ 11,90 / l)

Brezplačna dostava do 15. oktober

Artinpasta Testenine iz Sardinije

Artinpasta Testenine iz Sardinije, 1 set

  • dobrote iz pšeničnega zdroba durum
  • za vse vrste kreativnih receptov
  • samo za kratek čas po nizki ceni
€ 17,20 € 19,97

Dostava do 5. oktober

UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce

UNI-EAGLE Sriracha Hot Chili Sauce, 210 ml

  • brez dodanega mononatrijevega glutamata
  • zelo pekoča, močna čilijeva omaka
  • odlično za marinade in juhe
€ 2,59 (€ 12,33 / l)

Dostava do 5. oktober

Demmers Teehaus Quick-T BIO Selection, 2+1 akcija

Demmers Teehaus Quick-​T BIO Selection, 2+1 akcija, 2+1

  • 3x24 čajnih vrečk
  • v paketu 12 vrst
  • odlična ekološka kakovost
€ 9,80 € 16,47 (€ 0,14 / kos.)

Dostava do 5. oktober

UNI-EAGLE Sriracha Mayo Sauce

UNI-EAGLE Sriracha Mayo Sauce, 200 ml

  • kremno in blago z rahlim pridihom čilija
  • vsestransko uporabno kot pomaka in omaka
  • rahlo pikantno in vsestransko
€ 2,99 (€ 14,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Il pomodoro più buono Neolupljeni datljevi paradižniki

Il pomodoro più buono Neolupljeni datljevi paradižniki, 400 g

  • sladko in aromatično
  • na soncu zorjeno
  • idealno s kozicami
€ 3,69 € 3,89 (€ 9,23 / kg)

Dostava do 5. oktober

UNI-EAGLE Sriracha Lemongrass Sauce

UNI-EAGLE Sriracha Lemongrass Sauce, 200 ml

  • svež okus limonske trave
  • srednje pikantno in aromatično
  • odlično za ribe, karije in zelenjavo
€ 2,99 (€ 14,95 / l)

Dostava do 5. oktober

Bake Affair Set mešanic za peko na žaru

Bake Affair Set mešanic za peko na žaru, 1 Set

  • Burger Buns, Pizza & Sunny Rub
  • Hitro in enostavno za pripravo
  • Za kratek čas: prihranite -15%!
€ 21,00 € 22,97

Dostava do 5. oktober

Mitaly Multipack Pizza Base Napoletana, 32 cm

Mitaly Multipack Pizza Base Napoletana, 32 cm, 15 x 300 g

  • aromatično kvašeno testo
  • visokokakovostne italijanske sestavine
  • hlajenje ni potrebno
€ 71,41 € 77,85 (€ 15,87 / kg)

Brezplačna dostava do 16. oktober

Piccantino Paket Oktoberfest

Piccantino Paket Oktoberfest, 1 set

  • 1x mešanica za bio preste
  • 1x mešanica začimb
  • 1x bio jabolčno hrenov senf
€ 15,99 € 19,97

Dostava do 2. november

Mitaly Multipack Pinsa Base, 20 x 30 cm

Mitaly Multipack Pinsa Base, 20 x 30 cm, 15 x 300 g

  • tradicionalno ročno oblikovano
  • primerno za peko na žaru in uporabo v pečici
  • obstojno brez hlajenja
€ 71,41 € 77,85 (€ 15,87 / kg)

Brezplačna dostava do 16. oktober

Ehrenwort Bio Strawberry Spice Set

Ehrenwort Bio Strawberry Spice Set, 1 set

  • Sadni namaz in sirup
  • Čudovita aroma jagod
  • Ekološka kakovost iz Avstrije
€ 10,79 € 11,98

Dostava do 22. oktober