Pomito Paradižnikova omaka z baziliko, 400 g
Sveža paradižnikova omaka z baziliko
€ 3,99
(€ 9,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- svež in aromatičen okus
- popolno za testenine
- pripravljeno iz italijanskih paradižnikov
Ustrezni izdelki
Opis
Paradižnikova omaka z baziliko je pripravljena iz italijanskih paradižnikov in izstopa po svojem svežem, pristnem okusu. Popolna je za prelivanje neposredno po sveže kuhanih testeninah in idealna za preproste recepte s sredozemskim okusom.
| Št. izd.: | EDH-1005317 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 8032793341529 |
| Št.-Proizvajalca: | 1005317 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
75 % Koščki paradižnika, 16 % paradižnikova mezga, 2 % Bazilika, čebula, oljčno olje ekstra deviško, sladkor, sol, Česen, rižev škrob, naravni okus bazilike
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 222 / 53 kj / kcal |
| maščobe | 1,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 7,1 g |
| od tega sladkor | 5,6 g |
| vlaknine | 2 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 1,2 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Paradižnikova omaka z baziliko
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov