Pomito Paradižnikov koncentrat, 200 g
Na osnovi italijanskih paradižnikov
€ 3,49
(€ 17,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- dvojni koncentrat
- priročna tuba
- pripravljeno iz italijanskih paradižnikov
Ustrezni izdelki
Opis
Paradižnikov koncentrat je pripravljen iz italijanskih paradižnikov in vsakemu receptu doda intenzivno paradižnikovo aromo. Idealen je za obogatitev omak, prelivov in številnih jedi, pakiran pa je v priročni tubi za enostavno in natančno doziranje.
| Št. izd.: | EDH-1002470 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 8032793343424 |
| Št.-Proizvajalca: | 1002470 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
paradižnikova mezga
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 473 / 113 kj / kcal |
| beljakovine | 5,3 g |
| ogljikovi hidrati | 17 g |
| od tega sladkor | 413 g |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| vlaknine | 5,5 g |
| Sol | 0,45 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Paradižnikov koncentrat
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov