Pomito Omaka za pico in testenine, 500 g
Popolna paradižnikova osnova za vaše recepte
€ 3,99
(€ 7,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitra in enostavna priprava
- visokokakovostne naravne sestavine
- že začinjena
Ustrezni izdelki
Opis
Omaka za pico in testenine združuje na soncu dozorele paradižnike z oljčnim oljem, origanom, peteršiljem, čilijem in česnom. Idealna je kot osnova za pico ali testenine ter daje vašim receptom uravnotežen in aromatičen sredozemski okus.
| Št. izd.: | EDH-10034341 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 8032793343400 |
| Št.-Proizvajalca: | 10034341 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
91 % Paradižnik, 3 % čebula, 3 % oiivno olje, sol, 0,6 % Česen, sladkor, 0,3 % peteršilj, naravni okus česna, 0,04 % origano, 0,02 % čili
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 377 / 90 kj / kcal |
| beljakovine | 1,4 g |
| ogljikovi hidrati | 19,7 g |
| od tega sladkor | 18,9 g |
| maščobe | 0,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| Sol | 2,6 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Omaka za pico in testenine
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov