Zeliščni čaji z vsega sveta

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Čaji
Filter

Zeliščni čaji: 1 - 30 od 378 izdelkov

Pukka Love Bio-zeliščni čaj

Pukka Love Bio-​zeliščni čaj, 24 g

  • zeliščna čajna mešanica
  • prijeten okus
  • brez kofeina
€ 4,59 (€ 191,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Kamilica BIO

Sonnentor Kamilica BIO, 50 g

  • nežen, cvetlični okus
  • najvišja bio kakovost
  • ročno pakirano
€ 4,69 (€ 93,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Čaj za srečo

Sonnentor Čaj za srečo, Nepakirano, 50g

  • močna mešanica
  • osvežujoča meta
  • prijetna sladkoba
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Čaj Fix meta

TEEKANNE Čaj Fix meta, 20 dvokomornih vrečk (45 g)

  • Intenzivna aroma
  • Spodbujajoče in osvežujoče
  • Z fino meto Mitcham
€ 2,27 € 2,39 (€ 50,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pukka Relax bio zeliščni čaj

Pukka Relax bio zeliščni čaj, 40 g

  • čaj zeliščne mešanice
  • aromatičen okus
  • popolen za večer
€ 4,59 (€ 114,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Foursenses čajne piramide - Alpska zelišča

TEEKANNE Foursenses čajne piramide -​ Alpska zelišča, 20 piramidnih vrečk (40 g)

  • močne zeliščne arome
  • brez kofeina in intenzivno
  • 20 piramidnih vrečk
€ 4,69 (€ 117,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Bio Mühlviertler čaj z gorskimi zelišči

Österreichische Bergkräuter Bio Mühlviertler čaj z gorskimi zelišči, Zrahljano, 45 g

  • melisa, meta & ozkolistni trpotec
  • uravnotežena mešanica
  • Mühlviertler Hochland
€ 4,29 (€ 95,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio zeliščni čaj - Limona, ingver in manuka med

Pukka Bio zeliščni čaj -​ Limona, ingver in manuka med, 20 čajnih vrečk (34 g)

  • sladek aromatičen okus
  • pogreje in pomiri
  • za vse priložnosti
€ 5,59 (€ 164,41 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio harmonija - janež, komarček in kamilica

TEEKANNE Bio harmonija -​ janež, komarček in kamilica, 20 dvoprekatnih vrečk (40 g)

  • z roiboosom, janežem in meto
  • čudovito dišeče
  • prijetno blago in sveže
€ 3,69 (€ 92,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio poprova meta, razsuti čaj

Sonnentor Bio poprova meta, razsuti čaj, 50 g

  • tipični poprasto-metin okus
  • s sladko noto
  • pakirano ročno
€ 4,29 (€ 85,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Čaj 8 zelišč

TEEKANNE Čaj 8 zelišč, 20 čaj. vreč.

  • naravni zeliščni čaj
  • 8 usklajenih zelišč
  • pikantno-sveža aroma
€ 2,49 (€ 62,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio čaj za sproščujoč večer

Sonnentor Bio čaj za sproščujoč večer, V razsutem stanju, 50 g

  • lahko se uživa tudi hladno
  • fina nota limone
  • rahla sladkoba na koncu
€ 5,19 (€ 103,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Mešanica cvetov

Sonnentor Mešanica cvetov, Nepakirano, 40 g

  • čudovita paleta barvnih odtenkov
  • z izredno močnimi zelišči
  • ljubeč okus
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Willi Dungl Bio čaj za želodec

Willi Dungl Bio čaj za želodec, 40 g

  • Pomirjujoča mešanica zeliščnega čaja
  • Z meliso in kamilico
  • Iz Avstrije
€ 4,59 (€ 114,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

TEEKANNE Bio Sleep & Dream

TEEKANNE Bio Sleep & Dream, 34 g

  • Idealna večerna pijača
  • Sproščujoča mešanica
  • Z meliso, sivko in meto
€ 3,79 (€ 111,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio cvetlični čaj

Sonnentor Bio cvetlični čaj, 30,60 g

  • s kamilico, ameriškim slamnikom in sivko
  • 100% bio
  • vegansko
€ 4,29 (€ 140,20 / kg)

Dostava do 6. oktober

Meßmer Zeliščni čaj - mešanica koprive

Meßmer Zeliščni čaj -​ mešanica koprive, 25 čajnih vrečk (50 g)

  • pikanten okus
  • izjemno aromatičen
  • z listi robide in komarčkom
€ 2,69 (€ 53,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pukka Peace Bio-zeliščni čaj

Pukka Peace Bio-​zeliščni čaj, 30 g

  • čaj zeliščne mešanice
  • prijeten okus
  • brez kofeina
€ 4,59 (€ 153,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Yogi Tea Čaj za srečo bio

Yogi Tea Čaj za srečo bio, 1 paket (30,60 g)

  • s cimetom, hmeljem in lupino pomaranče
  • nebeški vonj in okus
  • boža vašo dušo
€ 3,99 (€ 130,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Ljubezenski zeliščni čaj

Sonnentor Ljubezenski zeliščni čaj, Nepakirano, 50 g

  • harmonična mešanica, ki aktivira
  • intenzivna aroma po svežih zeliščih
  • s konopljo, nizek-THC
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Yogi Tea Feel Pure Bio

Yogi Tea Feel Pure Bio, Yogi čaj Detox, 17 čajnih vrečk (30,60 g)

  • poskrbi za lahkotnost
  • vsebuje cimet
  • z regratom
€ 3,99 (€ 130,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čajna mešanica Spet dobro! - Žaba v grlu

Sonnentor Bio čajna mešanica Spet dobro! -​ Žaba v grlu, 18 Vrečka za čaj (27 g)

  • blago-aromatičen zeliščni čaj
  • cvetlična nota
  • z lipo in bezgom
€ 4,29 (€ 158,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Listi konoplje bio

Sonnentor Listi konoplje bio, Razsuti (40 g)

  • sorta z nizko vrednostjo THC-ja
  • zrnat okus
  • čudovit spremljevalec jedi s šparglji
€ 4,29 (€ 107,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Vesele velikonočne praznike, bio čaj

Sonnentor Vesele velikonočne praznike, bio čaj, Vrečke za čaj, 18 k. (27 g)

  • z različnimi pomladnimi cvetovi
  • 100% bio
  • vegansko
€ 0,83 € 4,19 (€ 30,74 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio harmonija - honeybush, meta in ognjič

TEEKANNE Bio harmonija -​ honeybush, meta in ognjič, 20 dvoprekatnih vrečk (36 g)

  • sladek okus
  • skrbno predelano
  • pakirano v Avstriji
€ 3,69 (€ 102,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pukka Bio zeliščni čaj - Ingverjev trio

Pukka Bio zeliščni čaj -​ Ingverjev trio, 36 g

  • greje in aktivira
  • prijeten okus
  • 20 vrečk
€ 4,59 (€ 127,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Čaj Zahvale

Sonnentor Čaj Zahvale, 27 g

  • cvetlično-aromatičen vonj
  • polnovreden-blag okus
  • optimalno darilo
€ 4,29 (€ 158,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio zeliščni čaj - Kamilica, vanilija in manuka med

Pukka Bio zeliščni čaj -​ Kamilica, vanilija in manuka med, 32 g

  • očarljiva mešanica
  • okusna sladka nota
  • brez kofeina
€ 4,59 (€ 143,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio zeliščni čaj "Globok vdih v gozdu"

Sonnentor Bio zeliščni čaj "Globok vdih v gozdu", 18 dvokomornih vrečk (21,60 g)

  • listje, smrekove iglice in cvetovi
  • eterična zeliščna aroma
  • vegansko in brez kuhinjske soli
€ 4,69 (€ 217,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Zeliščni čaj za dobro razpoloženje

Sonnentor Zeliščni čaj za dobro razpoloženje, 18 čajnih vrečk (27 g)

  • osvežujoče-saden
  • sladek zaključek okusa
  • ljubeznivo-nežen okus
€ 4,19 (€ 155,19 / kg)

Dostava do 6. oktober