Limonade, toniki & drugi napitki z vsega sveta

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati
Filter

Limonade, toniki & drugi napitki: 1 - 30 od 65 izdelkov

Capri-Sun Multivitamin

Capri-Sun Multivitamin, 40 x 200 ml

  • z vitaminom C, E, B6 in več
  • z različnimi sadnimi sokovi
  • brez umetnih barvil
€ 21,99 € 31,60 (€ 2,75 / l)

Dostava do 12. oktober

Fever Tree Tonic Water Mediterran

Fever Tree Tonic Water Mediterran, 0,20 l

  • Manjša vsebnost kinina
  • Nežno in harmonično
  • Idealna osnova za vodko in džin
€ 2,06 € 2,29 (€ 10,30 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Rose Lemonade

Fentimans Rose Lemonade, 275 ml

  • z limoninim sokom in rožnim oljem
  • ekskluzivna osvežitev
  • popolnp za dolge pijače
€ 3,23 € 3,59 (€ 11,75 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Curiosity Cola

Fentimans Curiosity Cola, 275 ml

  • po tradicionalnem receptu
  • iz najboljših zelišč
  • čudovito z ledom
€ 3,23 € 3,59 (€ 11,75 / l)

Dostava do 7. oktober

Cucumis kumara bazilika

Cucumis Cucumis kumara bazilika, 330 ml

  • poletna osvežitev
  • vegan
  • lahko se kombinira tudi z ginom
€ 1,79 € 1,99 (€ 5,42 / l)

Dostava do 7. oktober

Rauch Ledeni čaj - breskev

Rauch Ledeni čaj -​ breskev, 2 l

  • breskov nektar in črni čaj
  • negazirano
  • s pokrovčkom za zapiranje
€ 3,23 € 3,59 (€ 1,62 / l)

Dostava do 7. oktober

Cucumis sivka bergamotka

Cucumis Cucumis sivka bergamotka, 330 ml

  • lahko se kombinira tudi z vodko
  • z najboljšo bergamotko
  • odlična poletna pijača
€ 1,79 € 1,99 (€ 5,42 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Yuzu Tonic

Fentimans Yuzu Tonic, 200 ml

  • Polno limoninih arom
  • Subtilni podtoni zelišč
  • Popoln mix za London Dry Gin
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)

Dostava do 7. oktober

Fever Tree Ginger Ale

Fever Tree Ginger Ale, 0,20 l

  • Edinstvena izkušnja okusa
  • Izjemno kakovostne in naravne sestavine
  • Odlična osnova za dolge pijače
€ 2,06 € 2,29 (€ 10,30 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Valencia Orange

Fentimans Valencia Orange, 200 ml

  • Rafinirano z limonsko travo
  • Dobro se usklajuje z zeliščnimi gini
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)

Dostava do 7. oktober

Fever Tree Indian Tonic Water

Fever Tree Indian Tonic Water, 0,20 l

  • Osvežujoče in harmonično
  • Idealna osnova za številne koktajle
  • Pravi čisti užitek v okusu
€ 2,06 € 2,29 (€ 10,30 / l)

Dostava do 7. oktober

Rauch Nativa zeleni čaj z limono - Tetra Pak

Rauch Nativa zeleni čaj z limono -​ Tetra Pak, 1 l

  • iz sveže kuhanega zelenega čaja
  • vsebuje steviol glikozide
  • negazirana pijača
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Schweppes Wild Berry

Schweppes Wild Berry, 1 steklenica (0,20 l)

  • čudovito osvežujoče
  • popolno za dolge pijače
  • okus sadnega jagodičja
€ 1,52 € 1,69 (€ 7,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Balis Basil pijača z ingverjem in baziliko

Balis Basil pijača z ingverjem in baziliko, 330 ml

  • prav tako odlična s proseco ali vodko
  • brezalkoholna pijača
  • brez glutena in vegan
€ 2,33 € 2,59 (€ 7,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Fever Tree Ginger Beer

Fever Tree Ginger Beer, 0,50 l

  • Prijetno topel in poln v okusu
  • Večplasten okus ingverja
  • Idealno za Dark & Stormy ali Moscow Mule
€ 4,31 € 4,79 (€ 8,62 / l)

Dostava do 7. oktober

Gösser Brezalkoholno pivo Naturgold

Gösser Brezalkoholno pivo Naturgold, 0,33 l

  • 0,4% alkohola
  • Polno in peneče
  • Steklenica
€ 1,61 € 1,79 (€ 4,88 / l)

Dostava do 7. oktober

Thomas Henry Tonic Water

Thomas Henry Tonic Water, 0,20 l

  • še posebej osvežujoče
  • vegan
€ 1,88 € 2,09 (€ 9,40 / l)

Dostava do 7. oktober

MAKAvA Bio Maté ledeni čaj limona

MAKAvA Bio Maté ledeni čaj limona, 330 ml

  • z izvirsko vodo iz Avstrije
  • svež okus citrusa
  • 330 ml steklenica
€ 1,52 € 1,69 (€ 4,61 / l)

Dostava do 7. oktober

Schweppes Bitter Lemon

Schweppes Bitter Lemon, 1 steklenica (0,20 l)

  • prijetna nota limete
  • popolno za dolge pijače
  • klasična limonada
€ 1,52 € 1,69 (€ 7,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Pink grenivka tonik

Fentimans Pink grenivka tonik, 200 ml

  • idealen za dolge pijače
  • nežni okus
  • brez umetnih ojačevalcev okusov
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)

Dostava do 7. oktober

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 litra

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 litra, 0,20 l

  • s prijetno grenko noto
  • optimalno za Longdrinke
  • edinstven okus
€ 1,52 € 1,69 (€ 7,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Fentimans Pivo Ginger

Fentimans Pivo Ginger, 200 ml

  • iz najboljših ingverjevih korenin
  • prijetna ostrina
  • najboljša z ledom
€ 2,33 € 2,59 (€ 11,65 / l)

Dostava do 7. oktober

Thomas Henry Ginger Beer

Thomas Henry Ginger Beer, 0,20 l

  • osvežujoč, oster zaključek
  • z naravnim ingverjem
€ 1,88 € 2,09 (€ 9,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Capri-Sun Češnja in granatno jabolko

Capri-Sun Češnja in granatno jabolko, 330 ml

  • 10% sadni delež
  • osvežujoče sadno
  • veganski recept
€ 1,34 € 1,49 (€ 4,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Capri-Sun Češnja

Capri-Sun Češnja, 200 ml

  • čudovito osvežujoče
  • brez barvil
  • brez konzervansov
€ 0,71 € 0,79 (€ 3,55 / l)

Dostava do 7. oktober

Balis Cosmo Cranberry Rosmarin Drink

Balis Cosmo Cranberry Rosmarin Drink, 330 ml

  • naravna sadna sladkoba
  • vegansko
  • osvežujoče
€ 2,33 € 2,59 (€ 7,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Rauch Ledeni čaj - limona

Rauch Ledeni čaj -​ limona, 2 l

  • limonino sveže in nežno trpko sladko
  • pravi črni čaj z limono
  • negazirano
€ 3,23 € 3,59 (€ 1,62 / l)

Dostava do 7. oktober

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic

Thomas Henry Cherry Blossom Tonic, 0,20 l

  • cvetno-sadna aroma
  • okusen češnjev okus
€ 1,88 € 2,09 (€ 9,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Schweppes Ginger Ale 0,2 litra

Schweppes Ginger Ale 0,2 litra, 0,20 l

  • sladko-saden okus
  • z naravnimi izvlečki ingverja
  • čudovito osvežujoče
€ 1,52 € 1,69 (€ 7,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Lobsters Tonic Water

Lobsters Tonic Water, 12 x 500 ml (6 l)

  • fina, grenka aroma
  • popolna dopolnitev gina
  • iz Avstrije
€ 35,99 (€ 6,00 / l)

Dostava do 7. oktober