pandoo - trajnostni izdelki

pandoo ponuja pametne alternative za večkratno uporabo običajnim vsakodnevnim predmetom in izdelkom za enkratno uporabo! S temi praktičnimi pripomočki iz trajnostnih materialov lahko dragoceno prispevate k zmanjšanju plastičnih odpadkov in krčenju gozdov!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene
Filter

pandoo: 27 izdelkov

pandoo Silikonski pokrovi

pandoo Silikonski pokrovi, bela (6 kos.)

  • 6 različnih premerov
  • dolga obstojnost
  • izdelano iz silikona varnega za živila
€ 8,19 (€ 1,37 / kos.)

Dostava do 6. oktober

pandoo Silikonska podloga za peko

pandoo Silikonska podloga za peko, 42 x 32 cm

  • varno za uporabo v pečici
  • enostavno za čiščenje
  • za večkratno uporabo
€ 9,19

Dostava do 6. oktober

pandoo Pralne kuhinjske krpe iz bambusa

pandoo Pralne kuhinjske krpe iz bambusa

  • z 20 brisačami
  • pralne
  • za večkratno uporabo
€ 7,19

Dostava do 6. oktober

pandoo Silikonska vrečka

pandoo Silikonska vrečka, 500 ml

  • primerno za vsa živila
  • dobro tesni
  • primerno za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v zamrzovalniku
€ 8,19 (€ 16,38 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Škatla za malico iz nerjavnega jekla

pandoo Škatla za malico iz nerjavnega jekla, 1.200 ml

  • kvaliteten material
  • s prilagodljivo pregrado
  • s silikonskim tesnilom
€ 30,49 (€ 25,41 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Posoda za shranjevanje živil

pandoo Posoda za shranjevanje živil, 1.000 ml

  • pregleden dizajn
  • hermetično zapiranje
  • enostavno čiščenje
€ 8,19 (€ 8,19 / l)

Dostava do 15. oktober

Bambusova deska za rezanje za večkratno uporabo

pandoo Bambusova deska za rezanje za večkratno uporabo, 32 x 25 cm

  • robustno in vzdržljivo
  • vsestransko uporabno
  • 100 % bambus
€ 9,19

Dostava do 6. oktober

pandoo Set kokosovih skledic in žlic

pandoo Set kokosovih skledic in žlic

  • 2 žlici
  • 2 skledi
  • čudoviti naravni izdelki
€ 16,29

Dostava do 6. oktober

Termo skodelica iz bambusa in nerjavnega jekla

pandoo Termo skodelica iz bambusa in nerjavnega jekla, 480 ml

  • za tople in hladne napitke
  • s cedilom za čaj
  • iz nerjavnega jekla
€ 21,36 € 22,49 (€ 44,50 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Zložljiva steklenica za pitje

pandoo Zložljiva steklenica za pitje, vijolična

  • kapaciteta: 700 ml
  • vponka priložena
  • primerno tudi za gazirane pijače
€ 10,19

Dostava do 6. oktober

pandoo Set otroške posode in pribora

pandoo Set otroške posode in pribora

  • 1 x krožnik iz bambusa
  • 1 x skleda iz bambusa
  • 2 x žlica iz bambusa
€ 45,99

Dostava do 6. oktober

pandoo Potovalni set za začimbe

pandoo Potovalni set za začimbe

  • s 5 predali za začimbe
  • nepredušno zapiranje, ki ščiti arome
  • dimenzije: 2,5 cm x 13,9 cm
€ 13,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Kavni filter

pandoo Kavni filter

  • pralno v pomivalnem stroju
  • povzroča manj smeti
  • za večkratno uporabo
€ 13,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Izolirana flaša za pitje

pandoo Izolirana flaša za pitje, 350 ml

  • 100 % brez plastike
  • neprepustno
  • ohranja temperaturo
€ 19,46 € 20,49 (€ 55,60 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Neizolirana flaša za pitje

pandoo Neizolirana flaša za pitje, 750 ml

  • iz nerjavnega jekla
  • s silikonskim tesnilom
  • majhna teža
€ 17,37 € 18,29 (€ 23,16 / l)

Dostava do 6. oktober

Skodelica za kavo iz bambusa in nerjavnega jekla

pandoo Skodelica za kavo iz bambusa in nerjavnega jekla

  • vsak kos je unikat
  • naravni dizajn
  • z dvojno steno
€ 16,42 € 17,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Komplet otroških žličk

pandoo Komplet otroških žličk

  • za dojenčke in otroke od 6 mesecev
  • 5 pisanih žlic
  • brez plastike, melamina in BPA
€ 16,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Bambusove slamice za enkratno uporabo

pandoo Bambusove slamice za enkratno uporabo, 200 kos.

  • material: bambus in rastlinski škrob
  • biološko razgradljivo
  • dolžina: 21 cm
€ 20,49 (€ 0,10 / kos.)

Dostava do 6. oktober

pandoo Mrežaste vrečke za sadje in zelenjavo

pandoo Mrežaste vrečke za sadje in zelenjavo, 6-​delni komplet + vrečka za kruh

  • material: bombaž
  • praktična velikost
  • alternativa brez plastike
€ 18,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Bambusove palčke za žar

pandoo Bambusove palčke za žar, 30 kos.

  • material: 100% bambus
  • biorazgradljivo
  • vsestransko
€ 2,65 € 2,79 (€ 0,09 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Bambusove koktajl slamice za večkratno uporabo 14 cm

pandoo Bambusove koktajl slamice za večkratno uporabo 14 cm, 12 kos.

  • material: 100% bambus
  • s čistilno krtačo
  • dolžina: 14 cm
€ 9,20 € 9,69 (€ 0,77 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Bambusove slamice za večkratno uporabo 20 cm

pandoo Bambusove slamice za večkratno uporabo 20 cm, 12 kos.

  • biorazgradljivo
  • vsak kos je unikat
  • dolžina: 20 cm
€ 9,68 € 10,19 (€ 0,81 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Potovalni komplet za začimbe, vključno z začimbami

pandoo Potovalni komplet za začimbe, vključno z začimbami

  • s praktičnim trosilnim nastavkom
  • praktično za na pot
  • vključno s 5 začimbami
€ 20,49

Dostava do 6. oktober

pandoo Začetni set povoščenih krp

pandoo Začetni set povoščenih krp

  • 3 različne velikosti
  • lahko se uporablja do 12 mesecev
  • lahko jih oblikujete po želji
€ 18,29

Dostava do 6. oktober

pandoo Posoda za shranjevanje začimb

pandoo Posoda za shranjevanje začimb, 160 ml

  • visokokakovostni materiali
  • neprepustno zapiranje
  • prostornina: 160 g
€ 4,09 (€ 25,56 / l)

Dostava do 6. oktober

pandoo Trajni filter za kavo

pandoo Trajni filter za kavo

  • material: nerjavno jeklo
  • pralno v pomivalnem stroju
  • varno za hrano
€ 20,49

Dostava do 6. oktober

pandoo Bambusova skleda za večkratno uporabo

pandoo Bambusova skleda za večkratno uporabo, Ø 20 cm

  • 100 % naravni bambus
  • vsestranska uporaba
  • trpežno
€ 20,49

Dostava do 6. oktober