Classic Ayurveda Zlata čičerika, kurkuma čili, bio, 100 g
Na ajurvedski način
€ 4,29
(€ 42,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- še posebej visoka vsebnost beljakovin
- pikanten prigrizek
- vegansko in brez dodanega sladkorja
Podobni izdelki
Opis
Če imate radi tudi pikantne stvari, ki jih lahko prigriznete, je ta izdelek ravno pravi za vas. Hrustljavo pražena čičerika je skrbno zavita v plast kurkume in čilija in ima v sebi veliko ostrine. Ena stvar velja zagotovo: Netflix in chilli prigrizki odlično delujejo skupaj.
- Vegansko
- Brez glutena
- Brez dodanega sladkorja
- 100% naravne sestavine
- Na osnovi ajurvedske recepture
| Št. izd.: | XAY-AN-10017 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4032582020554 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017 |
| Znamka: | Classic Ayurveda |
| Certifikati: | Oznaka Bio, Bio certifikat, Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodanega sladkorja |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1348 / 322 kj / kcal |
| maščobe | 6,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 28 g |
| od tega sladkor | 2 g |
| vlaknine | 34 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 2,8 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Nemčija, www.amla.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Classic Ayurveda Zlata čičerika, kurkuma čili, bio
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov