Österreichische Bergkräuter Fit & Vital začimbe za solato, 50 g

Vitamini in elementi s sledeh za posipavanje

€ 5,30 € 5,89 -10%

(€ 106,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za fino začinjene solate
  • s pomembnimi minerali

Pogosto naročeno skupaj z Sonnentor Bio mešanica začimb Chakalaka, 65 g

Österreichische Bergkräuter Fit & Vital začimbe za solato, 50 g € 5,30 (€ 106,00 / kg)
Sonnentor Bio mešanica začimb Chakalaka, 65 g € 3,59 (€ 55,23 / kg)
Skupna cena: € 8,89
Opis

V praktičnem stresalniku. Podarite svoji solati nekaj posebnega s temi okusnimi zelišči.

Št. izd.: OEB-6005
Vsebina: 50 g
EAN: 9002902060053
Št.-Proizvajalca: 6005
Znamka: Österreichische Bergkräuter
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Izvor: Avstrija
Informacije o shranjevanju: Hraniti v suhem prostoru., Zaščitite pred svetlobo in vročino.
Značilnosti: brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez konzervansov, brez ojačevalcev okusa
Sestavine

peteršilj[1], Melisa[1], Löwenzahn[1], Listi breze[1], Listi koprive[1], Granulat paprike[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Avstrija, www.bergkraeuter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Österreichische Bergkräuter Fit & Vital začimbe za solato

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder