Ölmühle Solling - rastlinska olja in drugi izdelki najvišje kakovosti

Kakovost namesto kvantitete

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Ölmühle Solling: 1 - 30 od 67 izdelkov

Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje

Ölmühle Solling Nativ kokosovo olje, 1000 ml

  • sveže, hladno stiskano
  • kot alternativa za maslo
  • izredno kakovostno
€ 14,89 (€ 14,89 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ

Ölmühle Solling Kokosovo olje Naturland/Fair Nativ, 1 l

  • hladno stiskano kokosovo olje
  • nežen okus kokosa
  • dragocene sestavine
€ 16,89 (€ 16,89 / l)

Dostava do 6. oktober

Ekološko rdeče palmovo olje, naravno - Naturland Fair

Ölmühle Solling Ekološko rdeče palmovo olje, naravno -​ Naturland Fair, 1 l

  • Tipičen okus
  • Močna oranžna barva
  • Izvor: Gana
€ 18,89 (€ 18,89 / l)

Dostava do 6. oktober

Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-Bio

Ölmühle Solling Olje črne kumine, domače nefiltrirano EG-​Bio, 500 ml

  • še posebej gosto
  • intenziven okus
  • iz certificirane ekološke pridelave
€ 27,99 (€ 55,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom

Ölmühle Solling Bio balzamični kis z mangom, 250 ml

  • Sadno in sladko
  • Narejeno z žganjevimm kisom
  • Za eksotične prelive in sladice
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio oljčno olje "Mediterraneo"

Ölmühle Solling Bio oljčno olje "Mediterraneo", 750 ml

  • Blaga kislina
  • Saden okus
  • Visoka kvaliteta
€ 21,99 (€ 29,32 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio črna kumina, filtrirana egipčanska

Ölmühle Solling Bio črna kumina, filtrirana egipčanska, 500 ml

  • Hladno stisnjeno
  • Blag, popolnoma zrel okus
  • Idealno za orientalske jedi
€ 27,99 (€ 55,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio MCT kokosovo olje

Ölmühle Solling Bio MCT kokosovo olje, 500 ml

  • izdelano iz 100% bio kokosovega olja
  • kot nalašč za dieto z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov
  • vegansko
€ 17,89 (€ 35,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Ekološko olje rakitovca

Ölmühle Solling Ekološko olje rakitovca, 100 ml

  • Hladno stisnjeno
  • Močna in sadna aroma
  • Visoka vsebnost palmitoleinske kisline
€ 34,99 (€ 349,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Praženo arganovo olje

Ölmühle Solling Praženo arganovo olje, 250 ml

  • iz praženih arganovih oreščkov
  • ročno brani oreščki
  • eksotično doživetje okusov
€ 27,99 (€ 111,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Chia semena

Ölmühle Solling Bio Chia semena, 500 g

  • dragocen dobavitelj hranil
  • visoka kakovost
  • idealno za žitarice in napitke
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Mandljeva moka, delno razoljena

Ölmühle Solling Mandljeva moka, delno razoljena, 500 g

  • idealno za fino pecivo
  • iz nepraženih mandljev
  • okoli 12% mandljevega olja
€ 12,89 (€ 25,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Semena črne kumine

Ölmühle Solling Bio Semena črne kumine, 500 g

  • izvor: Egipt
  • nežnega in polnega okusa
  • bogata z eteričnimi olji
€ 9,89 (€ 19,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Laneno olje Naturland

Ölmühle Solling Bio Laneno olje Naturland, 500 ml

  • hladno stiskano
  • blag, oreškast okus
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 13,19 (€ 26,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Gorčično olje Naturland

Ölmühle Solling Gorčično olje Naturland, 250 ml

  • sveže, hladno stiskano olje
  • s pomembnimi maščobnimi kislinami
  • nežna ostrina
€ 15,89 (€ 63,56 / l)

Dostava do 20. oktober

Ölmühle Solling Ričkovo olje Naturland

Ölmühle Solling Ričkovo olje Naturland, 250 ml

  • Kakovost surove hrane
  • Rastlinski, grahu podoben okus
  • Idealno za rafiniranje hladnih in toplih jedi
€ 7,49 € 7,89 (€ 29,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Šipek v prahu EG-Bio

Ölmühle Solling Šipek v prahu EG-​Bio, 500 g

  • presna kakovost hrane
  • brez glutena in laktoze
  • iz certificirane ekološke pridelave
€ 11,89 (€ 23,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Balzamični kis z bezgovimi cvetovi

Ölmühle Solling Balzamični kis z bezgovimi cvetovi, 250 ml

  • Edinstven okus
  • Za listnato in zelenjavno solato
  • Poletno in sadno
€ 8,89 (€ 35,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Boraga olje

Ölmühle Solling Boraga olje, 250 ml

  • nekoliko grenak okus
  • malo kislo
  • nežno pridobljeno
€ 21,99 (€ 87,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio praženo sezamovo olje

Ölmühle Solling Bio praženo sezamovo olje, 100 ml

  • nežno praženo in hladno stiskano
  • 100% bio sezamova semena
  • rafinirano in aromatizirano
€ 5,39 (€ 53,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Konvencionalno olje pšeničnih kalčkov

Ölmühle Solling Konvencionalno olje pšeničnih kalčkov, 250 ml

  • čisto jedilno olje
  • sveže, hladno stiskano olje
  • nerafinirano
€ 17,89 (€ 71,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Ceylon cimet

Ölmühle Solling Bio Ceylon cimet, 180 g

  • Odličen je z riževim pudingom, pecivom ali musliji
  • Iz nadzorovanega ekološkega gojenja
  • Fino zmleto
€ 8,89 (€ 49,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio Solatno olje

Ölmühle Solling Bio Solatno olje, 300 ml

  • od sadnega do pikantnega
  • iz certificirane ekološke pridelave
  • odlično kot darilo
€ 16,04 € 16,89 (€ 53,47 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio kokosovo mleko Naturland Fair

Ölmühle Solling Bio kokosovo mleko Naturland Fair, 400 ml

  • za eksotične jedi
  • kremasta konsistenca
  • brez konzervansov
€ 3,49 (€ 8,73 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Olje mareličnih jedrc

Ölmühle Solling Olje mareličnih jedrc, 100 ml

  • sveže, hladno stiskano
  • intenziven vonj
  • edinstven okus
€ 7,49 (€ 74,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Moka bučnega semena delno razoljena

Ölmühle Solling Moka bučnega semena delno razoljena, 500 g

  • iz nepraženih bučnih semen
  • približno 10% -12% bučnega olja
  • odlična za paniranje
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Moka iz grozdnih pešk, delno razoljena

Ölmühle Solling Moka iz grozdnih pešk, delno razoljena, 500 g

  • približno 5% olja grozdnih pečk
  • iz rdečega in belega grozdja
  • hladno stiskano
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Lanena moka delno razoljena (Naturland)

Ölmühle Solling Lanena moka delno razoljena (Naturland), 500 g

  • iz certificirano ekološkega kmetijstva
  • oreščkast okus
  • za peko
€ 4,09 (€ 8,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bio datljev balzamični kis

Ölmühle Solling Bio datljev balzamični kis, 250 ml

  • Super s siri
  • Narejeno z Aceto Balsamic
  • Čudovito s sadnimi omakami in solatnimi prelivi
€ 11,89 (€ 47,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Ölmühle Solling Bel vinski kis

Ölmühle Solling Bel vinski kis, 250 ml

  • izdelano iz visoko kakovostnega vina
  • skrbno pripravljeno
  • idealno za poletne solate
€ 3,89 (€ 15,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Kakovost namesto kvantitete - to je moto podjetja Ölmühle Solling! Gudrun in Werner Baensch v tem majhnem podjetju med Hannovrom in Göttingenom proizvajata visokokakovostne izdelke samo iz ekoloških sestavin.