Obsthof Neumeister - specialitete iz Avstrije

Sadne dobrote, sokovi in penine iz Štajerske

Filtriranje in razvrščanje

Cene Certifikati
Filter

Obsthof Neumeister: 25 izdelkov

Bio jabolčni sok McIntosh - naravno moten

Obsthof Neumeister Bio jabolčni sok McIntosh -​ naravno moten, 750 ml

  • cvetlično-sadni okus jabolk
  • okusno čisto ali mešano
  • 100% naraven in naravno moten
€ 3,09 (€ 4,12 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio jabolčni sok

Obsthof Neumeister Bio jabolčni sok, 1.000 ml

  • iz več sort jabolk
  • nežno sladko s fino kislino
  • 100% sadni delež
€ 3,09 (€ 3,09 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio breskov nektar

Obsthof Neumeister Bio breskov nektar, 750 ml

  • aroma popolnoma zrelega sadja
  • narejeno iz breskev Redhaven
  • 100% ekološka kakovost
€ 3,79 (€ 5,05 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister BIo namaz iz grozdja Isabella

Obsthof Neumeister BIo namaz iz grozdja Isabella, 160 g

  • tipična aroma grozdja Isabella
  • za sladko in slano pecivo
  • izdelano na Štajerskem/ v Avstriji
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Jabolčni balzamični kis

Obsthof Neumeister Jabolčni balzamični kis, 100 ml

  • blago-sladko
  • sadno
  • shranjeno v hrastovih sodih
€ 5,97 € 6,29 (€ 59,70 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio jabolčni kis, shranjen v barrique sodih

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis, shranjen v barrique sodih, 500 ml

  • narejeno iz štajerskih jabolk
  • shranjen min. 3 leta
  • harmonična kislost
€ 7,49 (€ 14,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio jabolčno-ribezov sok

Obsthof Neumeister Bio jabolčno-​ribezov sok, 750 ml

  • jagodno-kislo in osvežilno
  • 100% sadni delež
  • iz avstrijsko-štajerske ekološke pridelave
€ 3,49 (€ 4,65 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis

Obsthof Neumeister Bio jabolčni kis, 1.000 ml

  • blago-harmonično
  • sadno-kislo
  • za solatne marinade
€ 5,49 (€ 5,49 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio kis iz hruške viljamovke

Obsthof Neumeister Bio kis iz hruške viljamovke, 500 ml

  • sladek in saden okus
  • min. 2 leti zorjen
  • štajerski kakovostni izdelek
€ 8,89 (€ 17,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio sadni namaz iz malin

Obsthof Neumeister Bio sadni namaz iz malin, 160 g

  • čist okus jagodičevja
  • 100 % bio domače sadje
  • za mazanje in polnjenje
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio rdeči vinski kis, staran v barrique sodu

Obsthof Neumeister Bio rdeči vinski kis, staran v barrique sodu, 500 ml

  • močne arome in blaga kislina
  • iz grozdja Isabella
  • 5 let staranja v hrastovem sodu
€ 8,89 (€ 17,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio jagodni sadni namaz

Obsthof Neumeister Bio jagodni sadni namaz, 160 g

  • aromatično in jagodičevo-sadno
  • 100% bio sadje
  • iz Štajerske/Avstrije
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio rdeči jabolčni sok - pripravljen za pitje, z vodo

Obsthof Neumeister Bio rdeči jabolčni sok -​ pripravljen za pitje, z vodo, 330 ml

  • sadno s fino kislino
  • naravno in 100% bio
  • z navojnim pokrovčkom
€ 2,59 (€ 7,85 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio sadni kis iz robid

Obsthof Neumeister Bio sadni kis iz robid, 500 ml

  • sladko-kisla aroma jagodičja
  • min. 2 leti staran
  • za rafiniranje in začinjanje
€ 14,29 (€ 28,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio breskov kis

Obsthof Neumeister Bio breskov kis, 250 ml

  • sadno, pikantno in rahlo trpko
  • fermentirano iz vinogradniških breskev
  • za mariniranje in rafiniranje
€ 7,49 (€ 29,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio paradižnikov kis

Obsthof Neumeister Bio paradižnikov kis, 500 ml

  • sadno-pikantni okus
  • harmonična aroma
  • čisto in nežno
€ 10,39 (€ 20,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio kutinov kis

Obsthof Neumeister Bio kutinov kis, 500 ml

  • aromatičen z okusom citrusov
  • min. 2 leti zorjen
  • štajerski kakovostni izdelek
€ 12,99 (€ 25,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio vložene slive

Obsthof Neumeister Bio vložene slive, 160 g

  • vloženo v rdečem vinskem kisu
  • sladko kisla priloga
  • za pečenke, solate in drugo
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio pikantna hruškova omaka

Obsthof Neumeister Bio pikantna hruškova omaka, 160 g

  • pikantno sladek okus
  • z belim vinskim kisom in začimbami
  • odlično s sirom, divjačino in še več
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio malinov sadni kis

Obsthof Neumeister Bio malinov sadni kis, 250 ml

  • iz popolnoma zrelih malin
  • odlično z orehovim oljem
  • ustreza eksotičnim jedem
€ 9,89 (€ 39,56 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio marelični sadni namaz

Obsthof Neumeister Bio marelični sadni namaz, 160 g

  • intenziven okus marelice
  • iz domačega štajerskega vrta
  • 100% bio sadje
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio beli vinski kis

Obsthof Neumeister Bio beli vinski kis, 500 ml

  • izdelano iz ekološkega muškatnega grozdja
  • min. 2 leti zorjeno
  • za solate in vse vrste kislih jedi
€ 8,89 (€ 17,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio jabolčno ribezov sok - pripravljen za pitje, z vodo

Obsthof Neumeister Bio jabolčno ribezov sok -​ pripravljen za pitje, z vodo, 330 ml

  • sadno in aromatično
  • idealen za na pot
  • 100% bio iz Štajerske
€ 2,59 (€ 7,85 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Neumeister Bio borovničev sadni namaz

Obsthof Neumeister Bio borovničev sadni namaz, 160 g

  • jagode z vrta
  • skrbno obdelano
  • iz Štajerske/Avstrije
€ 6,19 (€ 38,69 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio nektar vinogradniške breskve - pripravljen za pitje, z vodo

Obsthof Neumeister Bio nektar vinogradniške breskve -​ pripravljen za pitje, z vodo, 330 ml

  • sadno in prijetno sladko
  • obdelano z vodo
  • zanesljiva bio kakovost
€ 2,59 (€ 7,85 / l)

Dostava do 21. oktober

Na jugovzhodu Štajerske so podnebne razmere idealne za gojenje vinske trte in sadnega drevja: veliko sončnih ur, uravnotežene padavine in zadostno zračenje pridelkov med vegetacijo. Te ugodne razmere so v celoti izkoriščene pri Obsthof Neumeister, kjer pridelujejo čudovito sadje. Prav iz lokalnega, na soncu dozorelega sadja strokovne roke predelujejo okusne marmelade, kise in likerje. Edinstven užitek, ki izhaja iz prvovrstnih uporabljenih sestavin.