Okusne dobrote za grizljanje

Iščete okusne prigrizke za zabavo, fine piškote in slane prigrizke? Ali pa bi radi ljubljeni osebi privoščili slastno čokolado? Tukaj boste našli sladkarije z vsega sveta in različne slane prigrizke!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Sladko & slano: 1 - 30 od 1678 izdelkov

Casali Rum-kokos

Casali Rum-​kokos, 750 g

  • z jedrom tekočega ruma
  • z veliko hrustljave mlečne čokolade
  • prebudi praznično razpoloženje
€ 14,99 (€ 19,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32% karamela morska sol

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32% karamela morska sol, 180 g

  • 32% vsebnost kakava
  • 100% osvobojeno suženjstvo
  • hrustljava karamela
€ 4,89 (€ 27,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ragusa Čokolada

Ragusa Čokolada, Klasična (100 g)

  • iz celih lešnikov
  • fin nadev
  • 3 različice
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Slan in pikanten okus krompirja
  • Izjemno hrustljavo in topljivo v ustih
  • Posoda, ki jo je mogoče ponovno zapreti
€ 1,13 € 1,19 (€ 28,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Manner Napolitanske rezine

Manner Napolitanske rezine, 300 g -​ 4 kosi

  • Tradicionalna posebnost
  • 5 tankih, hrustljavih vafljev
  • Z lešnikovo kakavovo kremo
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelly's Chips Ketchup

Kelly's Chips Ketchup, 150 g

  • hrustljavo sveže
  • iz 100% avstrijskega krompirja
  • brez palmovega olja
€ 2,99 (€ 19,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32%

Tony's Chocolonely Mlečna čokolada 32%, 180 g

  • čisti čokoladni užitek
  • po standardih pravične trgovine
  • 100% osvobojeno suženjstvo
€ 4,89 (€ 27,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Napoli Dragee keksi Classic

Napoli Dragee keksi Classic, 150 g

  • avstrijska tradicionalna klasika
  • s temno in svetlo čokolado
  • nepremagljivo okusno
€ 3,99 (€ 26,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Torino Fina švicarska čokolada

Torino Fina švicarska čokolada, Temna čokolada (100 g)

  • Velikodušno polnjenje
  • Lešnikova in mandljeva krema
  • Dva okusa
€ 2,84 € 3,79 (€ 28,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio vaflji iz leče

BIO PRIMO Bio vaflji iz leče, 90 g

  • bogato z beljakovinami
  • 100% bio leča iz Turčije
  • vegansko in brez glutena
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • vsebuje 100 malih čokoladic Tony's
  • 10 različnih sort
  • idealno darilo
€ 29,99 (€ 33,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ragusa Darilni paket čokoladic

Ragusa Darilni paket čokoladic, Temna čokolada (400 g)

  • Izbirajte med tremi okusi
  • Najboljši nadev
  • Celi lešniki
€ 14,99 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Celebrations Praline

Celebrations Praline, 1.435 g

  • 8 različnih sort
  • idealno za skupno rabo
  • raznolik izbor
€ 30,99 (€ 21,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada z likerskim polnilom - brez sladkorne skorje

Camille Bloch Čokolada z likerskim polnilom -​ brez sladkorne skorje, Konjak (100 g)

  • priljubljeni likerji in žganja
  • svetla in temna čokolada
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Austria Mozartkugeln Čokoladne praline

Austria Mozartkugeln Čokoladne praline, 16 kosov (264 g)

  • s čokolado, marcipanom in nougat kremo
  • najbolj znana sladica Avstrije
  • kos avstrijske kulture
€ 6,29 (€ 23,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čokolada Quadratur des Kreises - 100 % temna čokolada brez sladkorja

Zotter Schokoladen Bio čokolada Quadratur des Kreises -​ 100 % temna čokolada brez sladkorja, 70 g

  • vegansko
  • intenzivna in grenka
  • fin aromatični profil
€ 4,29 (€ 61,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio pirini čokoladni piškoti

Alnatura Bio pirini čokoladni piškoti, 150 g

  • s čokoladnimi kapljicami in lešniki
  • mleta burbonska vanilja
  • certifikat Bioland & vegansko
€ 2,59 (€ 17,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokolada z likerskim nadevom - v sladkorni skorjici

Camille Bloch Čokolada z likerskim nadevom -​ v sladkorni skorjici, Češnja (100 g)

  • priljubljena žganja
  • švicarska mlečna čokolada
  • s hrustljavo sladkorno skorjico
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Steirerkraft Bučna semena Natur

Steirerkraft Bučna semena Natur, 200 g

  • 100% Štajerska bučna semena
  • rahlo pražena
  • optimalno kot prigrizek, za peko ali kuhanje
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelly's Čips iz leče - kisla smetana

Kelly's Čips iz leče -​ kisla smetana, 90 g

  • brez glutena
  • 40 % manj maščob
  • narejeno iz najboljših sestavin
€ 2,49 (€ 27,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Manner Choco Brownie napolitanke

Manner Choco Brownie napolitanke, 4 kosi (300 g)

  • kakavov vafelj s kakavovo kremo
  • idealno za odmore za kavo in čaj
  • vsebuje kakav iz pravične trgovine
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -  265 kosov

MAOAM Fruit Kracher Chewy Candy -​ 265 kosov, 1.200 g

  • 5 okusov
  • Ob žvečenju pokajo
  • Velik paket
€ 12,99 (€ 10,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

POM-BÄR Original

POM-BÄR POM-​BÄR Original, 65 g

  • Nežno začinjen krompirjev prigrizek
  • S čistim sončničnim oljem
  • Brez glutena in laktoze
€ 2,19 (€ 33,69 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelly's POPCORNCHIPS soljen

Kelly's POPCORNCHIPS soljen, 140 g

  • Narejeno iz najboljše avstrijske koruze
  • Nižja vsebnost maščob
  • Rafinirano z morsko soljo
€ 2,99 (€ 21,36 / kg)

Dostava do 6. oktober

Lindt Praline Mini Nougat

Lindt Praline Mini Nougat, 165 g

  • harmonična izbira
  • ročno sestavljene
€ 11,19 € 15,99 (€ 67,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese

Kelly's POPCORNCHIPS Cheese, 15 kosov

  • Izdelano v Avstriji
  • 100% avstrijsko koruzno in najboljše repično olje
  • 40% manj maščob kot običajni krompirjev čips
€ 39,99 € 44,85 (€ 19,04 / kg)

Dostava do 19. oktober

Lindt Choco Wafer - mlečni v vrečki

Lindt Choco Wafer -​ mlečni v vrečki, 130 g

  • mlečna čokolada in kakavov vafelj
  • vrhunska krema gianduja
  • idealno za deljenje in darilo
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Austria Mozartkugeln Škatla z Mozart čokoladnimi pralinami

Austria Mozartkugeln Škatla z Mozart čokoladnimi pralinami, 18 kosov (297 g)

  • Z marcipanom in nugatom
  • Oblito s temno čokolado
  • Popolno kot darilo
€ 8,99 (€ 30,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

Soletti Slane palčke

Soletti Slane palčke, 230 g

  • Praktičen družinski paket
  • Izvirni recept od leta 1949
  • Le 3,1% maščobe
€ 2,79 (€ 12,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kelly's DONUTS Peanut&Caramel sladko/slano

Kelly's DONUTS Peanut&Caramel sladko/slano, 100 g

  • Navdušujoča kombinacija okusov
  • Neustavljivo hrustljavo
  • Brez umetnih ojačevalcev okusa
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Dostava do 6. oktober