Pikanten ajvar za pomakanje in začinjanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Ajvar: 10 izdelkov

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 14. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naravne sestavine
  • pristen okus
  • vegan
€ 8,89 (€ 16,16 / kg)

Dostava do 14. oktober

MAMA's Zeleni ajvar Mild

MAMA's Zeleni ajvar Mild, 550 g

  • ognjeno vroče
  • brez umetnih dodatkov
  • vegan in brez glutena
€ 8,19 (€ 14,89 / kg)

Dostava do 14. oktober

MAMA's Zeleni ajvar Hot

MAMA's Zeleni ajvar Hot, 550 g

  • ognjeno vroče
  • brez umetnih dodatkov
  • vegan in brez glutena
€ 8,19 (€ 14,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Domači ajvar, ekstra pekoč

MAMA's Domači ajvar, ekstra pekoč, 290 g

  • veganski recept
  • zelo pikanten okus
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 6,69 (€ 23,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Ajvar s sojinim sirom

MAMA's Ajvar s sojinim sirom, 290 g

  • 100% naravne sestavine
  • brez umetnih dodatkov
  • vegansko in brez glutena
€ 6,69 (€ 23,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

MAMA's Darilni set Trio 2

MAMA's Darilni set Trio 2

  • 1x Salsa iz pečene rdeče paprike - pikant, 290g
  • 1x Zeleni ajvar Mild, 290g
  • 1x Ajvar Hot, 290g
€ 20,49

Dostava do 6. oktober

MAMA's Darilni set Trio 3

MAMA's Darilni set Trio 3

  • 1x Lutenica, 290g
  • 1x Zeleni ajvar Mild, 290g
  • 1x Ajvar Hot, 290g
€ 19,46 € 20,49

Dostava do 6. oktober

MAMA's Darilni set Trio 1

MAMA's Darilni set Trio 1

  • 1x Salsa iz pečene rdeče paprike - pikant, 290g
  • 1x Zeleni ajvar Hot, 290g
  • 1x Ajvar Mild, 290g
€ 20,49

Dostava do 6. oktober

MAMA's Bio ajvar blag

MAMA's Bio ajvar blag, 200 g

  • pražena paprika in sončnično olje
  • za kruh, BBQ in sir
  • brez glutena in umetnih dodatkov
€ 7,99 (€ 39,95 / kg)

Razprodano